Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mikor árazzák le a termékeket?

Mikor árazzák le a termékeket?

Figyelt kérdés
Néha nagyon olcsón tudok venni nagyon jó dolgokat a leárazott termékek részénél, de általában nem találok sok mindent. Esetleg aki élelmiszerboltban dolgozik, megtudja nekem mondani, hogy mikor pakolnak ezekre a részekre termékeket? Vagy esetleg ez teljesen változó?

2021. ápr. 26. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, amikor idő van rá.
2021. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak üzletek, ahol viszonylag pontos időbeosztás szerint pakolnak ki bizonyos termékcsoportokat, de ezt az adott üzletben kell megfigyelned, esetleg megérdeklődnöd. Példáuál van, ahol reggel 8 körül teszik ki a tojásokat, kora délután a tejtermékeket. Gondolom van, ahol akkor, amikor épp ráérnek, ahogy az egyes is írta.
2021. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Kereskedelmi dolgozó vagyok. Nálunk mindig reggelente szoktuk lerabatolni a termékeket, legalábbis a frissárus részlegnél biztosan. De nem feltétlenül minden nap, általában van egy lista, amin rajta vannak a tételek, és kb 4-7 napra előre (mennyiségtől) függően százalékoljuk le a közeli szavatossági idős termékeket. De igazából ezt szerintem boltja válogatja, hogy mikor csinálják, vagy ahány bolt, annyi szokás.

Ha meg az újságos akcióra gondolsz, azokat meg mindig ahogy amikor jön, és amikor éppen lepakolják a raklapról.

2021. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a másnap/aznap lejáró szavidős termékekről van szó?


Az Aldiban általában reggel szokták átnézni a polcokon lévő termékeket, és akkor ragasztják rá a narancs cédulát (30-50%).

2021. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!