Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen termékeket nem tudtatok...

Milyen termékeket nem tudtatok beszerezni a karantén ideje alatt?

Figyelt kérdés

Igazából nem csak élelmiszerekre gondolok, bármi jöhet, amit nehézségbe ütközött beszerezni, megrendelni, megvásárolni. Én a következőket tapasztaltam, de kíváncsi vagyok mások mibe futottak bele:


- tönkölyliszt

- teljes kiőrlésű rozsliszt

- domestosos törlőkendő (a sárga tasakos)

- téliszalámi (az idpnként volt, de kellett várni rá)


2020. júl. 12. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

-Élesztő, nem tudom miért gondolta mindenki, hogy otthon fog kenyeret sütni, amikor semmi gond nem volt a kenyér ellátással.

-Fertőtlenítő szerek, főleg fújós kiszerelésben.

2020. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Semmi. Amire kellett, addigra volt minden.
2020. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
búzadara! a penész megevett, mert túrógombócot akartam enni hetekig :)))))
2020. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. csak bio tönkölylisztet kaptam, a sima búza fehérliszt nem volt. Bp-en belvárosában élek!

Illetve csirkecombot nem tudtam még venni, mert csak melle volt, abból is kicsi, satnya.

Domestos törlőkendőt, fújós fertőtlenítőt és kézfertőtlenítőt csak webshopból tudtam rendelni két hét kiszállítási idővel, a boltokban nem volt.

2020. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Élesztőt. Tényleg mindenki azt gondolta hogy majd a karantén alatt pék lesz belőle? Én évek óta otthon készítem a pékárut így nekünk elég nagy problémát okozott a hiány.
2020. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
85%
Amirol sokan beszelnek is: bicikli.
2020. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a ping-pong asztallal gyűlt meg a bajom.

ajándékba akartam venni egyet és sorra jelezték a webshopok, hogy nincs raktáron belőlük.

Azt mondta az egyik, hogy 5 asztal már fél éve állt náluk raktáron, erre hirtelen elfogyott, utána meg képtelenség volt beszerezni, mert nem szállítottak a gyárból.

2020. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Hát én napokig kb semmit. NEm úgy jártam boltba, ahogy előtte, hogy kitaláltam, mit akarok főzni és bevásárolok hozzá, hanem azt főztem, amit éppen találtam és kaptam a boltban.

Mire munka után odaértem, azt is elhordták, ami aznap érkezett. Se tészta (de, na, az aldiban találtam két csomag tarhonyát), se hús, a hűtőpultok, fagysztók kifosztva...

2020. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

teljes kiőrlésű rozs én sem.

Élesztőt sem, egyik helyi áruházban találtunk fél kilósat. Mi gyakran használunk, zsemle is, de kalács, arany galuska, stb sütikhez.

Kirakók is akadoztak.

Fertőtlenítőt eleve használok, az a kendő is kellett volna (kék), de a gélekből csak most fogyok ki, mert gyakrabban használom, mint előtte.

Volt, hogy spagettit akartam csinálni,csak egy nap, csak egy főzésre való 40 dekát max, de nem volt hús sehol...

2020. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pest m-i faluban lakunk, végig minden volt. (Még élesztő is:)
2020. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!