Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aldi, Lidle, Spar, egyéb?

Aldi, Lidle, Spar, egyéb?

Figyelt kérdés
Melyiket szeretitek jobban?

2021. máj. 2. 21:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Általában Lidlben vagy Auchanben vásárolok de vannak olyan termékek amik pl az Aldiban jobbak, ha olyan kell akkor oda megyek ami tapasztalatom szerint a legjobb.
2021. máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%
Lidl
2021. máj. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

A lidl jó


A sparban nálunk kilóméteres sorok vannak 50 emberre is csak egy kasszát nyitnak és bénáznak a pénztárosok folyamatosan.tegnap 19percet álltam mert az előttem lévő vásárló 10deka sajtját nem vette be a gép és ezen 4 dolgozó ügyködött...


A coop drága és bunkók az eladók.


A tesco teljesen le van pukkanva ,tiszta balkán,25 pénztárból kettő van nyitva ,retkes,össze vissza van minden

2021. máj. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Spar, mert az van a legközelebb hozzánk. A Lidlbe nem tetszik, hogy nincs kezikosar.(legalábbis az itteni Lidlben). Aldi meg nincs is a közelben.

Amúgy Lidl saját márkás ketchupját nagyon szeretem, meg a mister choc csokirudakat Lidlben találni néha érdekes cuccokat, amiket még nem láttam máshol, ezért nekem érdemes elmenni. De aki csak simán be szeretne vásárolni márkás cuccok öl, amik mindenhol vannak, neki max az árak fognak számítani.

2021. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
83%

Lidl, egyértelmű (nekem legalábbis, 5 percre van otthontól).


Viszonylag elfogadható áron kapsz lasagne-t, különböző ízesítésű édességeket, cukormentes kólát, és a Hihetetlen Magazin havi számát is simán megveheted.

2021. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Spar
2021. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!