Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Magyarországon melyik üzletből...

Magyarországon melyik üzletből lehet külföldre rendelni ételeket, italokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kanadában élek és ide szeretnék rendelni magunknak ételeket, italokat.

Honnan tudnám ezeket megrendelni?

Plusz ha van olyan gyógyszertár ahonnan tudok gyógyszert is.



2021. jún. 29. 02:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%

20!


Mi a bajod az arakkal? Az meg van, hogy nem Magyarorszagon adjak el? Hogy Kamada mondjuk nem a sarkon van, igy a szallitasi koltseg magas? Hogy az eladó is szeretne valami hasznot?

Ha valaki Magyarorszagon kívül is magyar terméket akar, akkor azt meg kell fizetni.

2021. júl. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
55%
Hogy 19000ft a Pick szalámi kilója,és 2250be kerül egy Pilotakeksz?? Értem én az haszonkulcsot,még nem is tudom mennyi a kanadai fizetés,de nekem ez sokkkk
2021. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22!


Hollandia: 28 euro 1kg téliszalámi. 360-as árfolyamon számolva az 10800. Hollandia kicsit közelebb van Magyarországhoz, itt megoldható az autós szállítás. Egyértelmű, hogy repülővel ez jóval drágább. De még mindig nem kötelező ilyesmit vásárolni.


[link]

2021. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
55%

5

Magánosoknak nem szállítanak Kanadába gyógyszert. De a gyógyszergyárból igen, a kanadai gyógyszerekből sokat Mo-on gyártanak...

2021. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!