Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol vásároltok általában?

Hol vásároltok általában?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam,mert elsősorban az egyetemisták válaszaira lennék kíváncsi.

Most szeptembertől egyetemista lettem és elég kevés pénzből kell kijönnöm, mert félre is szeretnék tenni pénzt.

Járok edzeni, sportosabb alkat vagyok,tehát nagyon szemetet sem szeretnék enni.

Melyik az a szupermarket, ahol egy hétre a legolcsóbban tudok bevásárolni? Illetve ti mennyit szoktatok költeni egy héten kajára? 10.000 ,vagy több? Az ebédemet és mindent itthon oldok meg.

Köszi!

20L



2021. szept. 9. 22:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyedül csak Tesco nincs a közelben,úgyhogy azt kérlek ne írjátok.
2021. szept. 9. 22:55
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, Aldi.
2021. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aldi.
2021. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak egyetemistáknak kell ám kevés pénzből kijönni... Ne egy helyen vásárolj, én van, hogy 5 dolgot 5 helyen veszek meg, mikor hol van a legjobb vétel. Nem kerül ám túl sok időbe. Persze figyelni kell az akciókat, fenn vannak a neten. Ha nincs akkor mindenképp megéri beszerezni (akár használtan) egy fagyasztót!
2021. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondja a 4-es, egy fagyasztó komoly összegeket tud megspórolni.
2021. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Lidl Aldi tesco Spar penny kisbót. Függ a termékektől az akcioktol meg hogy melyik boltig van kedvem ugyi el vezetni.
2021. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, Aldi, Penny nagyjából egy árban vannak, ha figyeled az akciókat tudsz spórolni. Spar szerintem egy fokkal drágább, mostanában a Tesco is drágult. Nézd meg, hogy melyik üzlethez milyen hűségkártya van, simán lehet, hogy lesz olyan ami kell neked és a kártyával olcsóbb
2021. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Penny,lidl van a legközelebb,de Aldi aimcs távol. Akkor ezeket sorban kipróbálom.
2021. szept. 9. 23:44
 9/21 A kérdező kommentje:
A fagyasztó sajnos nagyon nagyon picike az albérletben.
2021. szept. 9. 23:44
 10/21 A kérdező kommentje:
Illetve ti nagyjából mennyit szoktatok egy héten kajára költeni?
2021. szept. 9. 23:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!