Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Penny Market Kft. hogy...

A Penny Market Kft. hogy engedheti meg magának hogy ilyen tahókat alkalmazzon?

Figyelt kérdés

nem egyszeri tapasztalat, inkább rendszeres hogy a pénztárosok nagy része úgy viselkedik és úgy beszél a vevőkkel mintha ők lennének a földesúr a vevők meg néger rabszolgák. Nincs ott valami főnökség meg próbavásárló aki ezeket ellenőrzi és egy ilyen eset után mehetnének az utcára munkát keresni?

mintha valami rákosista hatóság lennének úgy utasítgatják a vevőket hogyan pakoljanak a szallagra, kinyittassák velük a táskájukat nem-e loptak el valamit!



2021. nov. 11. 21:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Munkaerőhiány miatt mindenkit felvesznek és nem rúgják ki őket, sőt le sem cseszik őket mert minél hülyébb valaki általában annál önérzetesebb és felmondd.
2021. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
97%

Mo egy elöregedő társadalom, nincs munkaerő. Nem csak a Pennyben vannak tahók, én nevesebb drogériában dolgoztam, oda is felvettek kb bárkit akinek megvolt keze-lába, és még így is folyton kevesen voltunk.

A fiatalok nem szülnek, mert nincs pénz, az értelmesebbje elmegy külföldre, itt meg a bunkók maradnak, akik máshova nem jók. Vagy szerinted ki más akarna 8 órában szar munkát végezni nettó 160-ért? Így meg a normálisabbja is belefárad, túlterhelt. (Bocsi minden eladótól, mint írtam, én is voltam az, nyilván sok a kivétel. De a nagy átlag az ilyen.)

Ha kirúgják a tahókat, akkor lesz az igaz haddelhad, mivel nem lesznek feltöltve a polcok, nem lesz aki kasszázzon. Akkor meg az lenne a baj. Nem engedhetik meg maguknak a boltok, hogy rossz modor miatt bárkit kirúgjanak, mert nehezebben találnak új alkalmazottat, mint a kirúgott ember új (nyilván hasonlóan szar) munkahelyet.

2021. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
85%
Régen az eladó-pénztáros egy szakma volt. Ma elég hozzá a 8 általános. Ha van képesítésről papír akkor van, ha nincs az sem baj. A vendéglátásban szintén ez van. "Felszolgálókat keresünk! Képesítés előny, de nem feltétel."
2021. dec. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!