Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Online bevásárlás tapasztalat?...

Online bevásárlás tapasztalat? (Kecskeméti vagyok)

Figyelt kérdés

Olyan lehetőség érdekel, ami Kecskeméten is elérhető. Most, hogy megszületett a babám, szeretnék áttérni az online bevásárlásra. Sajnos kifli.hu, Aldi még nem szállít ki ide. Eddig Aldiban vásároltam főleg, illetve sok minden aprosagert máshol is. Most jó lenne egy helyről. Auchan, tesco szállít ki ide, illetve rossmann, dm, ha drogériás cucc kell.

Szóval a kérdéseim:

Honnan vásárolsz ami Kecskeméten (vagy bármi egyéb nagyvárosban, kivéve Bp és Székesfehérvár) elérhető, és mik a tapasztalataid?

Mondhattok még olyat, ami bevállt, nem ragaszkodom feltétlen ezekhez, de nem találtam mást.

(Székesfehérvárat azért vettem ki, mert ott is nagyon sok minden elérhető már, ami Kecskeméten még nem.)



2021. dec. 6. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én a Tescoból rendelek jó egy éve, szerintem nagyon korrekt a rendszer, mégha maga az oldal néha nehezen áttekinthetö is.
2021. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!