Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-vel milyen tapasztalataito...

KFC-vel milyen tapasztalataitok vannak mint munkahely?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nyáron, illetve valamennyi időre év közben is a Kecskeméti KFC-be fogok menni dolgozni (Nem diák munkára. Ha minden igaz le tudtuk szervezni, szóval azzal nem lesz gond, hogy ennyi idősen mehetek-e vagy sem) és nem igazán tudom, mire számíthatok. Milyenek a feladatok, hogyan tanítanak be azokra, ez mennyi ideig tart, milyen ott egy állásinterjú, melyik munkakör lenne a legmegfelelőbb adott típusú embernek és hasonlók, de egyéb tapasztalatok is jöhetnek.

2021. júl. 23. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Csak úgy kíváncsiságból hogyan tudtátok ezt leszervezni? Ha kiderül, akkor hatóságilag bezáratják a helyet. Nem tudom elképzelni, hogy pont egy KFC-nél hogyan tudtátok ezt elérni.
2021. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, te most valamiért feldobtad a kecskeméti KFC-t?
2021. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az állásinterjún régebben ilyen hülye teszteket csináltattak, iq teszt jellegű logikai feladatok, meg szituációk, pl mit teszel, ha az ügyfél majonézt kér a krumplihoz, majd mikor megkapja, elkezd agresszívkodni, hogy mit képzelsz magadról, ő ketchupot kért.

Én anno ezen a teszten megbuktam :D (túl cuki vagyok, vagyis voltam kis huszonéves egyetemistaként, és mindenre cuki és türelmes választ adtam, persze, kiszolgálom újra az idióta vevőt, nem, nem küldöm el a francba, nem, nem panaszkodom a műszakvezetőnek - erre azt hitték, hogy direkt a "jó" válaszokat ikszelgetem a tényleges gondolataim helyett... -.-), szóval a többit nem tudom. De a teszt az vicces, vagyis ~10 éve az volt. :D

2021. júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet valamit félreértettem :D De én nem tudok arról, hogy ilyet nem lehetne. Még nem is jelentkeztem, szóval ha máshol nem, ott kiderül, hogy szabad-e vagy sem:D De pontosan mi az ami miatt be lehet záratni emiatt a helyet? Erről csak szóltak volna nem?
2021. júl. 23. 21:58
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 Igazából, mondom, még nem is jutottam el a jelentkezésig sem, csak néhány ott dolgozóval beszéltem, akik szerint lehet menni. Akkor vagy félre értettem valamit, vagy véletlenül feldobtam őket xd
2021. júl. 23. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
#1 #2 miért ne dolgozhatna alkalmazottként? Semmi nem tiltja, hogy 17 évesen munka vagy tanulószerződést kössenek vele vagy egyszerűsített foglalkoztatással dolgozzon.
2021. júl. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem diákmunka? Diákmunka esetén csak a 15% szja-t vonják le, rendes munkánál meg mindenféle címen kb 33%-ot
2021. júl. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 Én is így tudtam, kicsit meg is lepett amit írtak:/
2021. júl. 24. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Engem 19 evesen erettsegivel + 1 ev munkatapasztalattal elutasitottak, gondolom tulkepzett voltam😄
2021. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!