Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Most hogy hatósági áras lett...

Most hogy hatósági áras lett néhány alapvető élelmiszer, hogyan vélekedtek az élelmiszerboltok zeneszolgáltatásáról, a vásárlás közben hallható zenéről?

Figyelt kérdés
Elősegíti az elmélyült vásárlást, vagy éppenséggel idegesítő, és arra késztet, hogy mielőbb elhagyd a boltot? Őszintén szólva gyakran a Sajtból van a Hold, vagy a Csatát én nyertem Első Emelet sláger szintű zeneműveket hallok. Hol vannak a barokk, vagy éppenséggel az elektronikus ambient zene nagyjai?

2022. jan. 14. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen
2022. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen mindegy mi mennyibe kerül,gyorsan összekapkodom ami kell és már húzok is az üzletből,azok a zenék számomra idegtépőek
2022. jan. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Hol az összefüggés??
2022. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha olyan zene szól, amit szeretek, akkor eldudorászok magamban, ha nem szeretem/nem ismerem, kb meg sem hallom. Nem vásárolok miatta sem többet, sem kevesebbet.
2022. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk nem szól a zene.
2022. jan. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem rühell az a fajta jogdíjnemfizetés miatti hulladék fos amit nyomatnak. Vagy legyen normális magyar zene, vagy kapcsolják ki azt a hulladék xart. Teszkóba emiatt nem megyek.
2022. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában zenét hallgatok vásárlás közben, szóval annyira nem érdekel, hogy mi szól. A Pennyben szoktam meglepődni, hogy milyen furcsa stílusban reklámoznak akciókat a rádióban, de már kezdem megszokni.
2022. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!