Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nem élelmiszer, de talán...

Nem élelmiszer, de talán tudtok okossággal szolgálni ?

Figyelt kérdés
Ha valaki jár pár napon belül valamelyik multinál, légyszi nézze meg a toalettpapíroknál, hogy lehet e kapni kifejezetten papírból készültet. A Pennyben szoktam bevásárolni, de csak Cellulózból készülteket lehet kapni, amitől a lefolyó rendszer sajnos hajlamos a dugulásra. Akinek volt már hasonló problémája gondoljon arra, hogy ez a baj. A cellulóz nem foszlik szét. Egyszer egy 15 méteres csőszakasz teljesen feltelt emiatt. Mióta papírt használok (sokszor Recycled felirattal) , azóta megszűnt a probléma.

2022. jan. 18. 20:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben van ujrahasznositott papirbol, az tuti. De akar rendelni is tudsz online.
2022. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%

DM is jó?

[link]

2022. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Online is meg tudod nezni a multik oldalan, sot, ha ott nincs, biztos rendelhetsz is valahonnan.
2022. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Pécsett vagyok, itt van pár multi csak nem akartam körbejárni az összes üzletet, hanem célirányosan mennék. Sosem gondoltam volna, hogy ez hiánycikk lesz.
2022. jan. 18. 22:51
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a legelso nagy tescoban vagy sparban talaltal volna, de mint latod, a dm-ben is van.
2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

A DM-es terméket én is megtaláltam, de az is cellulózból van. “100%-os tisztaságú, újrahasznosított cellulóz“

Kérdező, tudnál példát mondani, hogy melyik WC-papír van papírból? Ha ennyire fontos, hogy az legyen, és ha nehéz találni, én nagyobb készletet raktároznék be belőle, ha találnék megfelelőt.

2022. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Illetve további keresgéléssel ezt találtam: [link]
2022. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 , Eddig a Pennyből a "Wippy" márkanevű, 8 tekercses , 3 rétegű, zöld csomagolású terméket vásároltam évek óta. Rá van írva, hogy "Recycled", de ha az apró szöveget is megnézed , ott jelzi, hogy újrafeldolgozott papír alapanyag. Érdekesség, hogy jártam egy ismerősömnél egy panelépületben és ott ki volt írva a lakók üzenőfalára, hogy ne dobáljanak bele a WC-be konyhai papírtörlőt, mert többször volt már dugulásuk. Az is cellulózból van. Szóltam neki, hogy a WC papírok jó része is cellulóz. Azt mondja, hogy most azt is kiírták, hogy "kötelező jelleggel" csak papír toalettpapírt használjon mindenki.
2022. jan. 19. 01:08
 9/26 A kérdező kommentje:
#5 , Ma voltam épp a Spar-ban, egyetlen egyet találtam, aminek az 50 százaléka papír, de legközelebb megyek mégegyszer megnézem, mert lehet, hogy az 50 százalék az az újrafeldolgozott részére vonatkozik. Bár kétlem, hogy első osztályú tiszta papírból csinálnák a másik 50 százalékát.
2022. jan. 19. 01:15
 10/26 anonim válasza:
100%

A linkelt DM-es: "A Sanft&Sicher 3 rétegű WC papír újrahasznosított papírból készült", nem pedig 100% cellulóz, ahogy a 6os írta.

Régebben volt a LIDL-ben is 2 rétegűben, nem tudom most van-e. Meg boltonként is eltérő, hogy mi van készleten (sokszor a város egyik LIDLjében nincs valami, a másikban meg van)

2022. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!