Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bojkottálni fogom a hatósági...

Bojkottálni fogom a hatósági áras élelmiszereket (nem mintha gyakran vettem volna ilyeneket), velem tart valaki?

Figyelt kérdés
Ezt a fajta árcsökkentést egyáltalán nem támogatom, sőt kifejezetten károsnak tartom, ugyanaz a stílus, mint a rezsicsökkentés. Adjuk olcsóbban úgy, hogy nekünk nem lesz kevesebb pénzünk, fogjuk rá a multikra. Mondjuk azt, hogy így is hatalmas nyereségük van...
2022. jan. 27. 09:42
A kérdező szavazást indított:
Nem fogok ilyeneket venni, mert ezt nem támogatom
Nem fogok ilyeneket venni, de eddig sem tettem
Fogok ilyeneket venni, támogatom az intézkedést
Fogok ilyeneket venni, de nem támogatom az intézkedést
Egyáltalán nem érdekel az egész.
53 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt az évi 1-2 kg bl55-ős lisztet, ha épp elfogy, akkor meg fogom venni. Hasonlóan vagyok a többivel is. Egyiknek sem vagyunk nagy fogyasztói.

Magát az intézkedést hülye politikai marketing húzásnak tartom, abból is inkább kontraproduktívnak. Ráadásul látszik, hogy előbb jelentette be a főni, minthogy végig gondolták volna. Nincs sehol nyilvántartva, hogy ki mennyiért adta október 15-én a termékeit, vagy mi van akkor, ha egy addig nem forgalmazott márkára vált a bolt, stb.

Egyébként sem támogatom az ilyen piac torzító dolgokat, mert a végén szinte senki nem jár vele jól.

2022. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Olyan szinten érdekel a dolog, hogy minden más termék árába be fog épülni a kereskedők vesztesége, zseniális ötlet volt... jobban fogok spórolni, belátható, hogy nincs olyan ember, aki csak ezt a néhány terméket venné.
2022. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, ezen túl én is csak libamájat fogok enni.
2022. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Sokan veled fognak tartani, mert hianycikk lesz a hatosagi aras termek (uzlet nyitasakor mind felfogjak vasarolni) ... mire egy lustabb ember odamegy a huspulthoz, mar csak a belszin es a libamaj lesz a polcokon.
2022. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A liszt kivételével amúgy se szoktam venni egyiket se (na jó, cukrot szoktam 2-3 évente egy kilóval), most se fogok rászokni. Lisztet fogok venni, ha elfogy.
2022. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy tűnt eddig, mintha a csirkemellen és -far-háton kívül csak ezeket lehetne kapni. Mindenesetre már nem vagyok olyan biztos benne, hogy a bojkott jó ötlet.
2022. jan. 27. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Most tulajdonképpen mennyi lesz egy kiló csirkemell? Mert vettem én az elmúlt félévben 1200 Ft és 1800 forint közötti áron is.
2022. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"2021. október 15. napján alkalmazott bruttó kiskereskedelmi árnál nem lehet magasabb."
2022. jan. 27. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fogyasztom oket pont nem erdekel mennyi az ara...

Meg fogom venni mert kell a konyhaba.

2022. jan. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9es pontosan. Eddig is fogyasztottam csirkemellet, pont leszarom mennyi az annyi épp így is úgy is fogok venni.
2022. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!