Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Bojkottálni fogom a hatósági...

Bojkottálni fogom a hatósági áras élelmiszereket (nem mintha gyakran vettem volna ilyeneket), velem tart valaki?

Figyelt kérdés
Ezt a fajta árcsökkentést egyáltalán nem támogatom, sőt kifejezetten károsnak tartom, ugyanaz a stílus, mint a rezsicsökkentés. Adjuk olcsóbban úgy, hogy nekünk nem lesz kevesebb pénzünk, fogjuk rá a multikra. Mondjuk azt, hogy így is hatalmas nyereségük van...
2022. jan. 27. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%
Bojkottáljad nyugodtan, én nem tartok veled.
2022. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is akkor vettem pl csirkemellet, amikor akciós, olyankor a hatósági árnál olcsóbb szokott lenni... Nem valami nagy kedvezmény, mert októberben már az egekben voltak az árak, pl az olajé már akkor is kétszer annyi volt, mint néhány éve. Szerencsére keveset használok belőle, ahogy cukorból és lisztből is, szóval az is lehet, hogy májusig nem is kell újat vennem. Attól tartok hogy más termékek ára fog feljebb menni, hihy a kiesést kompenzálják, szóval sokat ezen nem lehet majd nyerni.
2022. jan. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!