Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hova érdemes menni ha Olaszors...

Hova érdemes menni ha Olaszországból szeretnék haza hozni édességeket (csokit, kekszet, stb) nagyobb mennyiségben, ami lehetőleg nincs is olyan messze? Van valami nagyobb supermarket esetleg, ahol be tudom szerezni ezeket jobb áron?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

"Hova érdemes menni ha Olaszországból szeretnék haza hozni édességeket"

Sehova máshova, csakis Olaszországba.

.

Mit takar a "nagyobb mennyiség"?

Te is ugyanazt érted alatta, mint a vámtiszt?

.

"ahol be tudom szerezni ezeket jobb áron?"

Az itthoni szupermarket árakat tudhatjuk - ha akarjuk.

Viszont az ismeretlen olasz árakkal mégsem tudjuk összehasonlítani, mert csak ismertek összehasonlítása lehetséges.

.

Ezek szerint kérdésed nyitott marad.

2022. febr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Bárhova. Nem az olcsóság a lényeg, hanem a minőség, ami az ittenihez úgy aránylik, mint az ég és föld egymáshoz.
2022. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es:

Nem teherautónyi csokira gondoltam, inkább 1-2 karton különböző termékekből. Mondjuk amit egy kombi autó elbír.

Árban arra gondolok, hogy úgy tudom vannak olyan boltok, szupermarketek, ahol rendszeres az akció. És így jobban megéri ha többet hozok…


Kérdésem még mindig ugyan az, hova érdemes menni, melyik nagyobb üzletbe, ahol megkapom jobb áron (jobb, mint az Auchan) az édességeket? Van ilyen egyáltalán?


2-es.

Igen, nem hiába mennék érte. :)

2022. febr. 8. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Te magad megválaszoltad a kérdést:

"vannak olyan boltok, szupermarketek, ahol rendszeres az akció"

2022. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, akkor másképp kérdezem. Olaszországban melyik nagyobb boltban érdemes vásárolni, ahol sok minden van és nem Auchan meg Lidl…?

Tudsz ebben segíteni??

2022. febr. 8. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!