Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Kasszánál ha felpakoltad az...

Kasszánál ha felpakoltad az árudat a szalagra akkor az elválasztót is oda szoktad rakni a végére?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 12:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
92%

#11 gondolom vezetéskor az indexet sem teszed ki, nehogy segítsd mások életét.

A pénztáros, meg ha épp nem odanézett, és a szalag tovább ment, nem biztos, hogy látja mi meddig volt. Na meg 8-12 órán keresztül próbálj meg mindig 100%-ban odafigyelni mindenre.

2022. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
15%

21# az index alap, ez szabály.


Hol van arról szabály, h a rudat használni kell? Sehol. Max a boltnak segítesz több forgalmat csinálni.


Nézd, bármennyire idős, buta pénztáros van, 20 alkalomból egyszer kérdezik meg, de akkor is illemből, h a többi nem az öné ugye? Szóval ne okoskodj bele más életébe, és ne keverd az indexxel, meg kötelező, fontos, szabályokhoz kötött dolgokhoz, csak mert unalmadban téged ez frusztrál, h más nem úgy csinálja mint te.

Beleszólok én h minek használod? Nem. Le akarlak beszélni? Nem. Érdekel mit csinálsz mögöttem a sorban? Nem.

Jogos, ha találkozunk és ott adod ezt elő, majd elküldelek miatta any@dba? Igen, mert nincs jogod belepofázni más életébe.

2022. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
87%
Teszek természetesen .
2022. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
66%

Ha nincs mögöttem senki, akkor is odarakom, mert az állítja meg a végén a szalagot. Egyébként az intelligencia fokmérője, hogy teszel e, vagy sem.


Engem az bosszant sokszor, hogy az előttem levő kíséri a szalagon levő áruit. Előrébb tudna már menni valamennyit, mert az előtte levő már a kassza túloldalán van, de nem megy előrébb, ezért a szalagra valaki nem tudja az áruit felpakolni, mert ugye a bevásárló kocsi+az ember elfoglal egy bizonyos hosszt. Én mindig kigurítom a kocsit , miközben az előttem levő pakolászik és fizet. A másik kedvencem, mikor az előttem levő előbb elpakolja az áruit, a kasszás meg addig vár, mire előszedi a pénztárcáját. Holott ezt úgy kellene csinálni, hogy a pénztáros mondja az összeget, akkor kifizetem, és addig én még tudok pakolni. Sokan letojják azokat az apró dolgokat, amitől gyorsabban menne a sor.

2022. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
95%
#22-es, az sem szabály, hogy köszönsz, ha valakivel találkozol, csak vannak a társadalomban egyfajta íratlan szabályok, amit be kellene tartani, ha már a fene ideevett ebbe a világba. Nem kell állandóan háborogni. De ha letörik a kezed, hogy odarakd, akkor neked nem kell, mentesítünk ez alól a számodra nehezen kivitelezhető dolog alól.
2022. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
16%

24# más szerint meg a megfelelni vágyás fokmérője, h kényszeresen valaki mindig odategye akkurátus módon azt a sz@rt, sőt fogadjunk még be is lövöd, h merőleges legyen a szalaggal.. :D


Ha valaki lassítja a sort az más tészta, mások idejélével nem kell szórakozni, de ha van egy kis hely az nem az a helyzet. Elvenni neki a rudat több idő mintha nem lenne. És nem az állítja meg a szallagot, a pénztáros, vagy érzékelő ami látja h nincs semmi fent

2022. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

Igen, tahóság nem rakni.


Magam után is rakok akkor is, ha épp nem áll mögöttem senki, hacsak nem annyira elhagyatott a bolt, hogy sejthetem, hogy nem is fognak jönni.

2022. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
95%

#26, Tudomásul vesszük, hogy nem várható el tőled, hogy odatedd azt a "szart". Nekem sem kötelességem szólni, hogy elejtettél egy 1000-est, vagy bent hagytál egy csokit a kocsiban. Nem fárasztom magam ilyenekkel.

A szalag működését meg majd figyeld meg. A pénztáros felőli végén van egy-egy lyuk az oldalán, ott világít át egy infravörös fény. Ha elzárja valami a fény útját, akkor áll le a szalag, nem fordítva. Ha nincs semmi a szalagon akkor folyamatosan megy.

2022. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
11%
25# ezt a demagóg dumát, köszönni intelligencia és illem kérdése, indexelni szabálykövetés biztonság kérdése, termékelválasztó rudat használni sima opció. Ha lenne benned tisztelet, elfogadás és nem akarnád a saját szokásaid másra erőltetni, nem ilyen fals hasonlatokat hoznál, csak h bizonyítsd a szerinted vélt igazadat. Én se szólok bele a te életedbe, nem várok el mást tőled se viszont. Ennyi.
2022. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
8%
28# köszi, amit írsz az lopásnak minősül, cserébe mert nem használom a rudat, ti beszéltek illemről, intelligánciáról, meg indexeléshrz hasonlítjátok mintha akár közúti balesetet is okozhatnék ezzel. Remélem találkozunk egyszer a boltban is kiscsávók 👉👌
2022. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!