Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Betáraztok tartós élelmiszerek...

Betáraztok tartós élelmiszerekből, mielőtt jön a még nagyobb drágulás?

Figyelt kérdés

Nyilván olyasmikre gondolok, amiket egyébként is használtak, nem arra, vesztek-e 30 kiló lisztet, mint sokan a covid elején, ha amúgy nem is fogy nálatok sok.


De egyébként, tervezitek feltölteni a kamrát mézzel, hüvelyesekkel, tésztákkal, azaz eltartható dolgokkal?


Én gondolkodom rajta, hogy igen, bevásárolok kb. annyit, amennyi ebben az évben elég lesz. Van veteményesünk, szóval nyártól tél elejéig zöldségeshez sem kell járni.


Csak a húst és tejtermékeket kell boltban vennem drágulás után is, mert azokat nem tudom hosszan tárolni.



2022. febr. 26. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, covid miatt sem tettem
2022. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Szeretnék, de a szomszédnak már elfogyott a jominöségü pálinkája (éppen a civid miatt), és nem tudok jo forrást. Pedig legalább 50L kellene a "nehéz napokra".
2022. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogok, feleslegesnek tartom, gondolom nem 80%-os dragulasok jonnek, amivel ne tudnek lepest tartani.
2022. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2022. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor leapad a készlet amúgy is mindig újraveszem olyan 4-5 hónapra, mert nem szeretem egyesével venni pl a bab vagy a borsókonzervet és azt is szeretem ha van itthon minden fajta tészta, de soha nem a drágulások miatt vásároltunk így. Csak, hogy ne kelljen spagettiért szaladni a kis abc-be :)
2022. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a spájz mindig tele van. Havonta egy nagyobb bevásárlást csinálok, és csak nagy ritkán kell egyszer-egyszer beugranom a boltba. Pékárut én sütöm, zöldségfélét megtermeljük, tyúkok vannak.
2022. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Miért?


2 -5 (mennyi??)év múlva megdöbbenni az árakon?

Jo lenne , ha kenne annyi felesleges pénz is, hogy ennyi évre előre vegyek dolgokat. Új fagyasztott is húsnak egy évre...mi értelme lenne ?

2022. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De alapban se üres itthon minden. De olya óriási készleteim sincsenek. Egyébkent is úgy vásárolok, hogy ne kelljen olyan gyakran menni.
2022. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem mert anyagilag nem tudnám megtenni,ha lehetőségem lenne rá akkor jobban feltankolnèk pár dologgal.
2022. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Drágulás miatt nem spájzolnék. Inkább a szépkártya egyenleget próbálom csökkenteni, amíg élelmiszert is lehet belőle vásárolni.
2022. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!