Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Budapesten hol lehet kapni a...

Budapesten hol lehet kapni a bővebb leírásban szereplő piaci bőrös füstölt lazacot?

Figyelt kérdés

Hétvégén az egyik vidéki piacon találtam szlovák vagy lengyel árusok által hozott füstölt, bőrös lazacfilé darabokat. Körülbelül 6.900 Ft volt kilója, és nagyon finom volt.


Hol lehet ilyet kani Budapesten? Esetleg valamelyik piacon?


Fontos, hogy ne 10.000 Forint legyen. :)


Pontosan így nézett ki:

[link]


2022. febr. 28. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Fény utcai piac, halasa.


Budagyöngye halas.

2022. febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Fontos, hogy ne 10.000 Forint legyen. :)"


Ember, már a friss is majdnem ennyi. Az orosz élelmiszerboltokban kapni, mint az Arbat és a CMAK, de ők azért felelnek meg nem 10.000 Ft-os elvárásaidnak, mert sok éve többe kerül.


Van olcsó nyesedék megfüstölve, az kb. 5e: [link]

2022. márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a szabadtéri piacok áraiból indultam ki. :) Ha ott 6.000 Ft, a fedett piacon ne legyen már 10.000 Ft. :)


Köszi a linkeket!

2022. márc. 2. 06:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült olyan lazacot találnom a Fővám téren, ahol a kimért füstölt lengyel lazac 5.000 Ft / kg. És nem nyesedék, hanem szép nagy, egész darabok.
2022. márc. 13. 13:13
 5/5 anonim válasza:
100%
Szakbolt vagy Auchan
2022. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!