Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Észrevettétek, hogy a "superin...

Észrevettétek, hogy a "superinfláció" miatt egyre több termék szavatossági ideje jár le a boltokban és akciózzák le?

Figyelt kérdés
Az emberek egyszerűen nem veszik meg mert nem tudják. Így a nadrágszíjat rövidebbre kell húzni. A drágulásra megoldást jelenthet a multik kiiktatása?

#szuperinfláció
2022. máj. 19. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

" A drágulásra megoldást jelenthet a multik kiiktatása?"


Ez miért lenne megoldás? Ha nincs üzlet, akkor nincs áru, de ettöl nem lesz senkinek több pénze kajára. Legfeljebb azért fognak kevesebbet venni, mert nincs mit!

2022. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiiktatod a multikat azt sem fogod tudni megvenni, amit most még nagy nehezen megtudsz.

Miért akarsz önszántadból a f#sz rosszabbik oldalára állni?

2022. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritka idióta ötlet: az inflációt úgy akarod megállítani, hogy bezárod az üzleteket??? Ennek mi értelme lenne? A ("megmaradt") pénzt nem tudja senki megenni!
2022. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem észre.

Pont a multikat kiiktatni elég Darwin-díjas ötlet, amikor olcsóbb, mint a kisebb boltok.

2022. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

végülis egy ugyanolyan szervezeti felépítésű magyar tulajdonú bolt nem tudná megoldani igazatok van

a multi meg igazából csak hobbiból csinál itt boltot, ő ebből nem akar hasznot magának...

elnézés a kérdésért love multyi

2022. máj. 20. 06:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a magyar boltok nem akarnak hasznot... Nem a cég székhelye a fontos, hanem a forgalmazott mennyiség. Nagyban olcsóbban is megéri nekik eladni.
2022. máj. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy amit egy külföldi cég itt megtermel magának terméket az minusz a GDPnek...de javítsatok ki
2022. máj. 22. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki vagy javítva!
2022. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

javítási forrás? mert én küldök barátom!


https://www.youtube.com/watch?v=4SuBJNPkrhk


4:07

komolytalan vagy he :D

2022. máj. 30. 06:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!