Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A nem eladott termékekkel mi...

Bence 27 kérdése:

A nem eladott termékekkel mi történik a boltokban mint pl. Tesco odaadják, megveheted, kiárusítás után a megmaradt dolgokkal?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Milyen termék?
2022. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Kidobják
2022. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 L.. István ***** válasza:
94%
Élelmiszerre gondolsz? Lejárt szavatosságút nem adhatnak el. Ami lejárat közeli azt akciózzák.
2022. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Japán Gulyás ***** válasza:
77%
Ha nagy mennyiség akkor élelmiszerbankba megy, pl. vészhelyzet és katasztrófák, éhínség, háború esetén onnan veszik ki a tartós élelmiszert (most épp Ukrajnába küldenek onnan segélyt, de Afrikába is rendszeresen megy). Illetve van most már egy Élelmiszermentő Központ Nonprofit Kft. (mondjuk ha nonprofit akkor miért Kft...) ami ugyanúgy egy élelmiszerbank csak FIDESZ-es. A friss árukra ez nem vonatkozik.
2022. jún. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Általában van kiárusítás, akció, szóval el fog fogyni.


Ami megmarad, az a gyorsan romló élelmiszer.


A pékárut általában eladják takarmánynak


A gyümölcs zöldség általában azonnal kuka, mert ezek rohadnak.


A sajtkészítmények egy részét újra lehet használni, ömlesztik, tisztítják, tartósítják, ízesítik. Ebből lesz az a lapka sajt, a tömlős krémsajt, a mozis sajtszósz

2022. jún. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én a nem élelmiszerekre gondoltam. Tárgyak játékok, elektronikai cuccok...
2022. jún. 7. 13:36
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

6: na ezért kérdeztem rögtön az elején...


Elviszik eggyel keletebbre... Ukrajnába, Moldovába, Romániába, stb.

2022. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Ejjha...

"a boltokban mint pl. Tesco "

Tudom, hogy mi az a bolt."

"odaadják, megveheted, kiárusítás után a megmaradt dolgokkal?"

Ez mit jelent? Azt akartad írni, hogy ...dolgokat?

Vagy hogy-hogy odaadják? Megvenni a kiárusítás előtt és közben lehet. Utána már vagy nem lehet megvenni, vagy nem a kiárusítási áron.

2022. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!