Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a véleményetek az átalakíto...

Mi a véleményetek az átalakított Penny üzletekről?

Figyelt kérdés

Az utóbbi néhány évben a Penny átalakította az üzletek belső elrendezését.

Az addig jól bevált, megszokott egymás mögötti polcok helyett, átláthatatlan és átjárhatatlan zsákutcákat alakítottak ki.

Engem nagyon-nagyon zavar. Lehet ennek egyrészt az az oka, hogy alacsony vagyok. De az átjárhatatlanság mindenkinek az.

Én valóban kevesebb időt töltök ott azóta, nem nézelődöm, csak megveszem amire szükségem van, mert egyszerűen frusztrál ez a környezet.

Pusztán kíváncsi vagyok rá, hogy csak én tartom kifejezetten rossznak az új elrendezést?

Másnak mi a véleménye róla?


2022. aug. 2. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Szerintem régen jobb volt
Nekem tetszik az új elrendezés
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Jobb, de még most se az igazi. Nincs egy nyamvadt kimérős húsospult.
2022. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Soha életben nem jártam még Pennyben.
2022. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
kimérős pult kéne!
2022. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Én már csak ritkán járok Pennybe, nem az átrendezés miatt, a választék is romlott, és most már ugyanolyan drága is, mint a többi. De az átalakítást is utálom, sokkal körülményesebb, ha elfelejtek hozni valamit a „labirintusos” részről, és vissza kell menni érte.
2022. aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
91%
Ez egy marketing-stratégia. Régen célirányosan kiválaszthattad a sort, ahová menni szerettél volna, például 3 db zsömléért. Most gyakorlatilag körbe kell menned az egészen, amivel az a céljuk, hogy útközben meglásd a vajat meg a sonkát, hátha azt is veszel a zsömlék mellé.
2022. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze, én ezzel tisztában vagyok, hogy miért csinálták, csakhogy szerintem egy kicsit túllőttek a célon.

Nálam legalábbis épp az ellenkező hatást érték el. Nem is indulok el nézelődni, mert tudom, hogy nem jöhetek ki akárhol, és annyit nem ér.

Én egyszerűen utálom.

És azért a szavazás pillanatnyi állása szerint nem vagyok egyedül a véleményemmel, hogy régen jobb volt.

Nem minden marketingfogás éri el szerintem a hatást, mert az emberek (egy része legalábbis) utálják, hogy hülyének nézik, és csak vásárolj!, vásárolj!, vásárolj! (ha kell hanem)

2022. aug. 2. 13:45
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
a miénket nemrég alakították át, szerintem nagyon nem tett jó neki, olyan mintha egy labirintuson akarnának végigvezetni. természetesen arra már nem fordítottak a pénzből hogy több dolgozó legyen, ugyanúgy csak 1-2 pénztár van nyitva, így a kacskaringós labirintusban mégrosszabb sort állni ha felgyűlnek a 25-30 ezres kosarak, és esetleg te csak 1-2 dologért ugrottál be
2022. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Labirintus az egész.
2022. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!