Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi a véleményed a Quorn...

Mi a véleményed a Quorn vegetáriánus termékekről? Kóstoltad már? Mennyire van hús hatása? Magyarországon lehet kapni?

Figyelt kérdés
Én eddig a darált"húst" és a "csirke" darabokat kóstoltam, és tisztára olyan volt mint az állati.

2022. júl. 12. 20:16
A kérdező szavazást indított:
Kóstoltam, nekem ízlett, teljesen olyan mint a hús, rendszeresen főznék vele
Kóstoltam, nekem semleges, de ha elérhető lenne, vemnék
Kóstoltam, nekem nem ízlett
Megkóstolnám
Abszolúte hidegen hagy a dolog, nem keresek húspótlókat
Inkább szóját, tofut, szejtánt stb eszek.
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Még nem hallottam róla. Azért szavaztam arra, hogy megkóstolnám, mert ha látok valami új vegán terméket, mindig nagyon megörülök neki és egyszer biztos kipróbálom, már csak azért is, hogy támogassam picit az iparágat. De amúgy nincs igényem ilyem termékekre már. Ha valami gyors kaja kell, kinyitok egy babkonzervet, sokkal egészségesebb is. A tofut (igazi nyers tofu, nem bolti) viszont kifejezetten szeretem, akár magában is, szóval nem igazán tudtam jól szavazni.
2022. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csupa jót hallottam róla, de még itt Budapesten is alig lehet kapni. Te hol vettél? Komolyan szeretném kipróbálni, ez egy minőségi húspótló, és nem junk alapanyagok vannak benne.
2022. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Ja értem már, ezek szerint valahol Angliában kóstolhattad, a cég ui. brit, ezért is kérdezed, hogy lehet-e itt kapni. Állítólag van egy bolt a belvárosban Pesten, ahol lehetett néhány éve...
2022. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!