Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Meg vagytok elégedve a Tescoval?

Meg vagytok elégedve a Tescoval?

Figyelt kérdés
Szerintem pofátlanul drága, a termékek minőségéhez képest meg pláne. Szerintem ott a legrosszabb a minőség mind közül. Többször vettem már onnan romlott húst is, sajnos.

2022. aug. 5. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom, mi bajod vele, nagyon is jó bolt, valamint szuper akciók vannak. És egyáltalán nem drágább az átlagnál, persze kivételek vannak.
2022. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A pultos hús nem jó valóban, vizes is, meg hallom sokszor, hogy romlottat vett ez-az. De én amúgy elégedett vagyok (húst pultból nem veszek ott), nálunk egy elég nagy Tesco van (megyeszékhely), tiszta, rendezett. Drága, de most már mindehol drága, ember legyen a talpán, aki összevadássza az akciókat meg hogy hol olcsóbb 30 Ft-tal most a joghurt...Clubdarddal szerintem amúgy jó árban vannak a termékek, sokszor van Clubcardos akció. Az önkiszolgáló kasszáknál sincs baj, sok van belőle, szinte sosincs sor, egyértelmű, gyors. Mi nagyon sokszor szállíttatunk házhoz is, pontosak, szép árut küldenek, tök jófejek a srácok, akik hozzák az árut, mindig segítenek átpakolni a kis kosaramba is. Sőt olyan is volt, hogy véletlenül mást pakoltak (1-es tápszert 2-es helyett), blokkal bevittem a vevőszolgálatra, szó nélkül cserélték, nem akadékoskodtak.
2022. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
A spáros önkiszolgáló nagyon ramaty a Tescoéhoz képest, és az online bevásárlás is valóban egy jó dolog. :)
2022. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk mondjuk sokkal olcsóbb a Penny, Lidl. Nem a legolcsóbb bolt. Húst meg ezek után inkább a Sparban veszek. Eddig is csak húsért jártunk ide, ezután meg semmiért.
2022. aug. 5. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

A kínálat a legtöbb ismert nagy boltban hasonló, kivéve a saját márkás termékeket. Így a minőség is ugyanaz. Pl. A Danone joghurt ugyanolyan a Sparban is, Tescoban is, máshol is.

Hús meg sehol se olyan jó, mint egy jó hentesnél.

2022. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Penny... ott a legszörnyűbb a minőség, utána a Lidlben. Nem tudom, a Lidlt miért szeretik annyian. A legalapvetőbb sajátmárkás dolgokon kívül a saját termékeik 97%-a egyszerűen rossz. Meg még drága is.

A Tesco sajátmárkás termékek pedig kifejezetten jók.

2022. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Abszolút. Még dolgoztam is egyben, így első kézből tudom, hogy milyen is a többiekhez képest. Majdnem itt a legolcsóbbak a dolgok, a saját márkás termékeik is jók, és ahol én voltam, ott még csak rosszabb minőségű húst sem foghattál ki, romlottat meg végképp nem.


Ha tehetem, akkor őket választom. Ha nem, akkor Lidl. A Sparban már nem egyszer vettem romlott darált húst, az Aldi drága és nem is az igazi, a Pennyben meg csak bizonyos dolgokat érdemes venni.

2022. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Kisváros közelében lakunk, de ott épül le a Tesco. Alig van valami, én max. a kedvenc üdítőmért megyek be, mert csak ott láttam.


Nem tudom merre 3-as, de erre fele a spáros önkiszolgáló kenterbe veri a Tescosat. Kinézetre se a legszebb, de akkor ott van az a cringe Google fordítós hang ( vagy aszerű). A sparos meg gyors, és a hang se olyan kellemetlen.


Emiatt én nem szeretem a tescot. Legközelebbi nagyvárosban még valszeg tartja a szintet. Suliból adódóan meg a Spar közelebb van mint a város szélén lévő Tesco így oda többször megyünk.


A Tescot személy szerint indokolatlanul drágának találtam régebben is.

2022. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
1 kilós mirelit mexikói zöldségkeverék sokkal drágább pl. a Tescoban, mint a Sparban. És még elég sok minden drágább a Tescoban. Számomra azon kívül, hogy tényleg egy helyen megkapok mindent a körömkefétől a kávétejszínig, ezen kívül más előnyét nem látom, mondom, jóval drágább a többinél.
2022. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is drágább. Talán még a Sparnál is. Egyébként mi is kisvárosban lakunk.
2022. aug. 5. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!