Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Meg vagytok elégedve a Tescoval?

Meg vagytok elégedve a Tescoval?

Figyelt kérdés
Szerintem pofátlanul drága, a termékek minőségéhez képest meg pláne. Szerintem ott a legrosszabb a minőség mind közül. Többször vettem már onnan romlott húst is, sajnos.

2022. aug. 5. 13:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Selejt, ahogy mindigis az volt.


A kapitalizmus egyik gyöngyszeme.


Ritkán jártunk tescoba, de voltak érdekes esetek. Pl. a hetes, mert ott dolgozott és lelkiismeretes volt, megmondta, ha húst akarunk venni, akkor ne itt, mert olcsóság van nem hús.Nagymamámmnak mondta, vele voltam.


Azon meg hogy drágulás van mit csodálkoztok? Mindenhol az van, és sajnos még bőven lesz is.


Brüsszelnek, Amerikának köszönjétek meg. Kellettek a szankciók, amivel az EU a saját lábát lőtte meg.

2022. aug. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Akkor menj CBA-ba.
2022. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Nagyon sok termék hetekig-hónapokig elérhetetlen, olyan termékek amiket megszerettem. A minap reklamáltam is, kértem az ügyfélszolgálatost, hogy hívja fel a városomban lévő Tescót, hogy rendeljenek a termékből. Az igazgatóval beszélt, de az igazgató azt mondta, hogy ő nem tud rendelni, ilyeténformán nemcsak nem tudott, hanem nem is akart. Szóval sok beszédnek sok az alja - szokták mondani, mert nem oldották meg a problémát és nem is akarták. Az online bevásárlás is egy nagy kamu, mert nem garantálják, hogy meg is kapom a terméket amit rendeltem, ugyanis a minap is rendeltem 8 tétel árucikket és csak egyet kaptam meg belőle, pedig a házhozszállítási díjba és a másik díjba belekalkuláltam, hogy a 8 terméknél már megéri a házhozszállítási díjat kifizetni. De nem így történt, még jó hogy reklamáltam, mert sose kaptam volna vissza azt a pénzt, hagyták volna annyiban a dolgot.
2022. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem kötelező átvenni. Átvetted, azt, amit kértél, később már nem reklamálhatsz. Előbb kellett volna gondolkodni. Az pedig nem úgy működik, hogy egyik boltból szállítanak a másikba.
2022. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!