Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Megéri kiváltani a Metro kártyát?

Megéri kiváltani a Metro kártyát?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vállakozó, így csak a Gourmetet lehet. Mi az, ami miatt megéri oda menni? Jó áruház? Milyen finom dolgok vannak ott?

2022. aug. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Nekem volt évekkel ezelőtt, de már nem járok oda. Tényleg voltak ott olyan dolgok, amiket máshol nem lehetett kapni, de nagyon sok árut csak nagyobb tételben (kartonban) lehetett megvenni. Azt nem tudom, most milyen.

N

2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nincs különösebben más, mint bármelyik másik boltban, alapból az árak sem alacsonyak.
2022. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ársapkás Alispán ***** válasza:
84%
Az utóbbi pár hónapban egyre gyatrábbak az akciók ott is.
2022. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét, miket lehet ott kapni. Én főleg a nagy kiszerelésű fűszereket, különlegesebb mirelit árut (vörösáfonya, 1 kg natúr gesztenye, egzotikus gyümölcsök, stb.), különlegesebb húsokat (bárány, szarvas) veszem meg ott, de jó a konyhai eszköz kínálatuk (fazekaktól a tányérokig, tárolóktól a főzési/sütési kellékekig), többféle konzerv márkát megtalálok ott, amit más, nagyobb áruházláncnál nem. A zöldség-gyümölcs osztályukon is van több termék, amit nem nagyon lehet máshol beszerezni, legfeljebb Budapesten az Ázsia Bt.-ben, és hasonló helyeken. A te fogyasztási szokásaidon múlik, hogy megéri-e ott vásárolnod.

Az viszont már rég nincs, hogy szinte mindenből egy egész kartonnyit kelljen venni valamiból, ebből nagyon sokat engedtek húsz évvel ezelőtthöz képest.

2022. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!