Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco mindenhol ilyen silány?

A Tesco mindenhol ilyen silány?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs normális termékük. Ami ki van téve mind romlott, rossz minőségű, sz.rt se ér, nem ám annyit, amennyit elkérnek érte. A húspultról már nem is beszélek. Amúgy is drága volt, de most már pofátlanul drága lett, sokkal jobban, mint más. Sparban is olcsóbb már minden, mint ott. Évi egy alkalom is sok a Tescoból.

2022. aug. 29. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Diákmunkásként dolgoztam Tescoban, tényleg nagyon silány volt, max azon az osztályon, ahol én dolgoztam, maximálisan betartva a diákszövetkezet által megszabott szigorú szerződést, ott volt minőségbeli javulás, amíg ott dolgoztam... Diákként azt láttam, hogy a húspultosok nem nagyon mosnak kezet és pusztakézzel fogják meg stb.

Vásárlóként meg egy csomó Tescot tartok alja színvonalúnak, tekintve, hogy láttam, mi folyik árufeltöltés címmel

2022. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Aki szerint a spar olcsóbb, az menjen el egy sparba. Hiába beszélnek árszenzációról a tescoban több minden olcsó. Felénk rendben van a minőség is.
2022. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2022. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
A drágulás miatt nem veszik az emberek a termékeket. A bolt viszont nem dobja ki, árulja amíg egy balek el nem viszi. Ezért kapsz silány, lejárt termékeket, de ez minden boltra igaz. Állj be te is a sorba, ne vásárold meg, aztán ha végleg rájuk rohad majd csökkenteni kényszerülnek az árat.
2022. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Ársapkás Alispán ***** válasza:
91%
Bolt-fetisizta :D
2022. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
az első válaszoló miért lett így lepontozva? Én is ugyanezeket tapasztaltam sajnos
2022. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Már megint a spar-fétises?

Igen, felfogtuk, a spar az univerzum középpontja. Lapozzunk.

2022. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem én írtam azt a kérdést. Akkor mégsem vagyok hülye, hogy a Tesco sz.r. Én amúgy a Sparért se vagyok oda, de amíg sokáig az volt a lrgdrágább (a multik közül), most már azt is túlszárnyalja a Tesco az árakkal.
2022. aug. 29. 15:28
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hadd találjam ki: a spar választékosabb? ;D
2022. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A Sparban meg hazudnak az árszenzációról. Mert rohadt drága.
2022. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!