Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szoktatok a Pennyben vásárloni?

Szoktatok a Pennyben vásárloni?

Figyelt kérdés
Szerintem a legjobb üzlet. Relatív olcsóság, széles választék, minőségi zermékek. Ti hogy vagytok a Pennyvel?

2022. szept. 3. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem drága, kevés választék, nem minőségi. A személyzet stílusa erősen alpári.
2022. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Igazából a Penny nem rossz, vannak jó termékek, de mi azért nem járunk, mert nagyon kieső részen van. Szóval amikor épp alapból arra van dolgunk, akkor néha beugrunk oda, de csak a Penny miatt nem szoktunk átmenni a városon, mert amúgy a közelünkben van több Aldi, Spar, Tesco és Lidl is, szóval csak azért nem akarunk autóba ülni, hogy egyetlen egy bolt miatt átmenjünk a város másik felére.
2022. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%

Talán hajléktalannak nézek ki?

Penny b@zd+...ne nevettess már...

2022. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
a Penny sokáig egyet jelentett a legolcsóbb lehetőségekkel, de ezt már fel kellett adniuk a kialakult gazdasági helyzet miatt. talán még így is megéri jobban ide járni ha nem vagy túlzottan allergiás a koszra, tömegre, néha hiányos árukészletre. manapság átértékelődik hogy ítélsz meg egy boltot
2022. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen szoktam
2022. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Évente kb 3x, akkor is csak 3-4 dolgot
2022. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem, szoktam is.
2022. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Szoktam de ritkán
2022. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy vagyok mint te kérdező, kedvenc boltom. Tesco/Auchan nekem irreálisan nagy, semmi szükségem nincs az ottani termékek 95%ra. Spar, Aldi szerintem drágább, Lidl még kb okés, de a Penny a legolcsóbb, legegyszerűbb. Nálunk nem is koszos, nem tudom, a többiek mire gondolnak, a Tescoban még ugyanúgy nincs áru, mint máshol.
2022. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam , mert hozzám közel van. De nem mindig itt vásárolok.
2022. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!