Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehet panaszt tenni, ha...

Hol lehet panaszt tenni, ha egy boltban SOHA nincs az árstoppos termékekből egy db sem?

Figyelt kérdés

Mindig üres a helyük. Hallottam, hogy más városban sok panasz érkezett és nagy büntetést kapott miatta egy ugyanilyen szupermarket. Azt nem tudtam kideríteni, hol tettek panaszt ezzel kapcsolatban. Fogyasztóvédelem?


Ugyanitt kérnék mindenkit, harcoljuk ki, hogy legyenek mindenhol ilyen termékek!!!



2022. szept. 8. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk árstopos tej nincs az utóbbi időben. Eddig legalább az üres helye megvolt az árcédulával. Mostanra már ez sincs meg. Bezzeg a drágák meg érdekes módon hegyekben állnak.

Sajnos nem tudom, hogy lehet panaszkodni, de én is csatlakoznék.

2022. szept. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, mely városban éltek, de itt nálunk azért még mindig kapni mindenből. Mellesleg a hiány terjedni fog, vélhetően a mi városunkban is, mert nem lesz már marha, akit megfejjenek, és nincs kukorica, amivel etetni lehetne a csirkét, disznót. A környező gazdaságok sorra számolják fel a szaporulatot, mert nincs mivel etetniük. Két baromfitelep zárt be.
2022. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

#1-es vagyok. Én Pécsen élek. Van mindenből, csak tejből nincs. Az is eddig volt, 2-3 hete tűnt el egyszerre szinte az össze üzletlánc polcairól.

Ez most vagy kartellezés, hogy az emberek rá legyenek kényszerítve a nagyobb hasznot hozó drágább vásárlásra. Vagy megint pánikolnak a pár hét múlva lejáró árstop miatt és pár marharépa megint elkezdett spájzolni és mindenhonnan felvásárolták.

2022. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk nem láttam csirkét 4 hónapja. Tej is sokszor hiányzik.
2022. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem rendelnek, mert úgy vannak vele, hogy ott van a többi, vegyék azt. Ill. gyorsan felvásárolta a nép. Itt nálunk a Coop-ban 1 napig sem marad meg a csirkemellfilé.
2022. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!