Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Metro úgyanolyan jó, mint...

Metro úgyanolyan jó, mint régen? Vagy ott is romlott a minőség?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

A Metro is mindig ugyanazt árusítja, amit a termelők előállítanak. Ha a termelésben romlik a minőség, akkor a Metro-ban is. A saját márkás termékeknél a Metro is beleszólhat a minőségbe.

Régen vásároltam már náluk.

2022. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam, leginkább az tűnt fel, hogy alig, vagy nem is olcsóbb, mint pl. az Auchan. (Nyilván kivétel, ha nagyon nagy tételben vásárolsz, illetve bizonyos, akciós termékek.)
2022. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
sok minden olcsóbb náluk ha zsugorban veszed. Meg a saját márkás Aro termékeik olcsók és jók egyben. Ezt leszámítva drágább mint a többi hiper.
2022. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, hol romlott még a minőség?
2022. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%
#4-es! Vegyük már észre a burkolt reklámot. Gondolom kevés a vásárló a Metroban ezért, futtatni kell pár helyen ilyen "clickbait" dolgokat, mert hátha valaki még nem hallott róla...
2022. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!