Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért éri meg ez az akciózási...

Miért éri meg ez az akciózási forma a Tesco-nak?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon nézegettem az árakat, ha valami kellett, akkor megvettem mindegy mennyiért. Viszont most, hogy az árak elkezdtek felmenni, így én is figyelmesebb lettem.

A magas árak mellett a Tescoban szinte folyamatos clubkártyával elérhető akciók vannak. A Lidl és Aldi-val ellentétben nem csak 20-30 forintokon, hanem néha 1000-2000 forintos leértékelések vannak. És nem csak nem népszerű termékeken, hanem rendes háztartási(mosószer, öblítő, alap élelmiszereken) termékeken is leárazások vannak. Elkezdett gondolkoztatni, hogy ez miért éri meg az üzletnek?



2022. szept. 18. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%

8as

Mert eladjak ezeket az informaciokat. Aki nem dolgozik ilyenben fogalma sincs mi penzt ernek ezek az infok. Mar a yton is szemelyreszabott reklamok jonnek, mert ismeri az algoritmus a szokasaid.

2022. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%
A Tescoban mostanában az alap akciók elég kicsik, alig van valami akció. Gondolom ezzel kompenzálják, hogy a törzsvásárlóknak nagyobb kedvezményeket adnak. Az Aldi meg pl nem is ad klubkártyát, ott mindenkire érvényesek az akciók. Ahány üzlet, annyiféle üzletpolitika. Nyilván átgondolják ezt, hogy mi éri meg a legjobban nekik.
2022. szept. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!