Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerettek vasárolni menni?...

Szerettek vasárolni menni? Élelmiszerre gondolok.

Figyelt kérdés
Igen/nem? Miért?

2022. okt. 2. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem, pedig nő vagyok, akik állítólag szeretnek vásárolni.

Valójában nem a vásárlással van bajom, hanem a boltba menéssel. Online órákig tudok bogarászni megrendeléskor.

2022. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Már nem. Az árak miatt.
2022. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Gyerekkorom óta élveztem. Egyrészt, apalánya program volt, ökörködtünk. Később együtt találtuk ki helyben miket fogunk főzni.

Ma meg már egyedül lakom és ugyanez a kreativitás. Konyhában lenni is imádok. Statisztikus vagyok, szóval a számokat is szeretem, kilós árat összehasonlitani stb.


Tudom, nem vagyok normális

2022. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Néha van hozzá hangulatom, akkor szeretek és nézelődni is szoktam, nem csak minél gyorsabban letudni. Legtöbbször viszont csak muszájból teszem és nem élvezem.
2022. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Ahogyan már írták nem! És az árak miatt! Egy év alatt annyit emelkedtek bizonyos termékek árai, hogy lassan hányingerem van, ha látom. Pl. vödrös tejföl közel 2000ft. Tavaly 7-800 volt. És ez csak egy termék.
2022. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem,utálom hogy esőben szélviharban kell cipekedni,mert kocsi nincs
2022. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
94%
Nem, sosem szerettem. Sorban állni, főleg ha sokan vannak és várakozni kell, hogy egyáltalán odaférjek a polchoz, keresném a terméket de folyton el kell húzódni, mert valaki ott akar eljönni, előttem tötymörgő egész családok, legalább egy üvöltő gyerek minden alkalommal stb.
2022. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%
Én azért szeretek vásárolni, mert közben tudom mennyi pénzt spórolok azzal, hogy nem az asszony megy helyettem. Nagyon tudatosan vásárolok vele ellentétben.
2022. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem alapból, csak lelkileg kifáraszt már, hogy hétről-hétre változnak az árak. Már szinte mindenről lemondok, hogy tudjam tartani a költekezést, de mindentől elmegy a kedvem, amikor azt látom, hogy gyakorlatilag semmit sem ér a pénzem.


Home office-ban dolgozok amúgy, szóval minden lehetőségnek örülök, amikor elhagyhatom a házat, úgyhogy emiatt szeretek/szerettem vásárolni is.

2022. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Millió más érdekesebb dolgot tudnék csinálni, ha otthon tölthetném azt az idõt.
2022. okt. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!