Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szerettek vasárolni menni?...

Szerettek vasárolni menni? Élelmiszerre gondolok.

Figyelt kérdés
Igen/nem? Miért?

2022. okt. 2. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
szeretek, pedig gyalog kell cipelnem mindent. de otthonról dolgozom és ha még vásárolni sem mehetnék, szerintem bediliznék.
2022. okt. 3. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Isti22 ***** válasza:
65%
Igen, ez is egy program, kimozdulni, nézelődni, ingerek érnek.
2022. okt. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de muszáj.
2022. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert nem szeretem az embereket. A sok ráérős, nézelődő embert szívem szerint felrúgnám vásárlás közben, mikor útba van és feltart.
2022. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Korábban szerettem, de mióta ilyen infláció van, utálok. Mindig felhúzom magam az árakon, amikor látom , hogy egyik napról a másikra duplájára emelik valaminek az árát. Pedig ezek nem luxus dolgok, amiket venni szoktam. Régen még néha az is belefért, most már csak azt nézem hol mi akciós. Sajnos a fizetésem nem tartja a lépést az árakkal, szóval nagyon meg kell néznem mit veszek.
2022. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenestől gyűlölöm a vásárlást, akármiről legyen is szó. Az árak láttan sírva fakadok, ha nincs készleten valami, amit nagyon szeretnék, akkor szinén; utálok emberek közt lenni, és nincs meg a kellő erőnlétem a cipekedéshez sem.
2022. okt. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Időrabló, macerás, a boltok mindig tele vannak h√lyékkel. Meg mindig sokat kell sorban állni. Utálom, max heti 1x vagyok hajlandó rá.
2022. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
En imadok. Sajnos jarok is mindennap es hajlamos vagyok tulkoltekezni
2022. okt. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha ebben a kategóriában van, az élelmiszerekre vonatkozik. Nem, utálok. Egyedül lakom, kis termetű lány vagyok, kocsim nincs, nem vehetek sok nehéz cuccot, mert nem bírom hazacipelni. Ha esik az eső, meg most hogy tél van, rajtam van a kabát, de arra a kis időre nem fogok levetkőzni, folyik rólam a víz, mire végzek. Igyekszem nem csúcsidőben menni, de van, hogy csak akkor tudok, elférni nem lehet, mindig beállnak elém, vannak olyan boltok, ahol amúgy is alig van hely. Ha órákig kell sorban állni, arról nem is beszélve, na meg ahogy az eladók kapkodnak, én meg nem győzöm pakolni a dolgokat, az is idegesít.

Meg az árak. Nem vagyok ínyenc, utálok kajára ennyi pénzt költeni, hiába igyekszem spórolni, akkor is jóval több pénz elmegy rá, mint amennyit kiadnék, szóval eléggé felhúz mindig.

2022. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!