Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Auchan termékei és maga az...

Auchan termékei és maga az üzlet jó ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Jó. Auchanos, meg actuel termékek is jók ár/érték arányban.
2022. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nem. Az egyik legdragabb hipermarket. Akkor Tesco inkabb. Nekem az a favorit, ha sokat akarok vasarolni. Auchanban csak veszhelyzetben, ha nincs semmi a kozelben.
2022. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor meglepett, de ugyanaz a kefir drágább volt az auchan-ban, mint a spar-ban.
2022. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Auchan előnye, hogy baromi széles a választék. Tényleg szinte mindent lehet kapni, viszont cserébe elég drága.

Tesco olcsóbb, főleg ha sikerül jó Clubcardos akciókat is kifogni.

2022. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5, azért nagyon nem mindegy, melyik auchanról beszélünk. Zalaegerszeg pl nagy nulla, már a csemegepultot is megszüntették.
2022. okt. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szimpatikus a széles kínálat, el lehet tévedni a sorok között. Még motort is láttam a szegedi auchanban, rendesen meglepődtem.

Viszont drága. Annyira nem szeretem. Barangolni, nézelődni jó hely és van sok jó műszaki cikk.

De a tesco is drága lett, ma már úgy néz ki hogy az alap minőségű élelmiszerek ára is az egekben van.

2022. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!