Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen Auchan saját márkás...

Milyen Auchan saját márkás termékeket érdemes venni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A mascarpone kifejezetten jó, több teszten is kihozták a legjobbnak.
2020. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a mozzarellájukat, szerintem semmi különbség nincs a Szarvasihoz képest. Chipsekből is auchanosat szoktam venni mert sokkal ízesebbek és jobban megéri. Nem próbáltam túl sok terméküket de amiket igen azok jók voltak.
2020. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tejtermékükből többet vettem már, szerintem teljesen jók, ízre is.Szendvicskrémet vagy vajkrémet ki hogy hívja is vettem már, nagyon finom. A szörpjeik is nagyon jóízűek abból én a drágábbik saját márkásat veszem annak több a gyümölcstartalma és jóval gyümölcsösebb ízt lehet vele érezni. A konzervek viszont nem az igaziak szerintem, azokban csalódtam, talán a zöldségkonzerv ami még jó, de a többi főleg a hal meg gomba konzervek nekem annyira nem jönnek be.

Szélvédőmoó folyadékot is vettem már leginkább télit szoktam ott venni. Szagra/illatra nem a legjobb elég erős szaga van aki erre érzékeny annak ilyen szempontból nem ajánlom. Viszont abból a szempontból jó hogy kegyetlen jól tisztít.

Fehérítőt szoktam venni saját márkást árban is jó, meg minőségben is azért jobb mint a nevesebb gyártók termékei én tapasztalataim szerint. Az ilyen nassolni valókat érdemes még venni, nápolyit, chipseket ezek árban nem veszélyesek és ízre is jók. Az étcsokoládéjuk nekem bejön, enni is jó, én alapból bírom az étcsokikat, meg süteményre is jó bevonatnak.

Papírtörlőt mondjuk csak ott veszem mert árban nekem az felel meg és tökéletesen megfelel arra amire azt ugye használni szokás.

2020. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!