Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért nem tudják a bolti...

Miért nem tudják a bolti dolgozók, hogyan kell tisztességesen becsomagolni egy felvágottat?

Figyelt kérdés

Bárhol járok, mindenhol csak fogják, és körbe tekerik a felvágotton a papírt, mire hazaérek meg elázik a papír, mert nedves a cucc.

Úgy kéne becsomagolni normálisan, hogy beleteszi a csomagolóanyag közepére a felvágottat, ráhajtja az egyik oldalát, visszahajtja annak az oldalnak a szélét, hogy a felvágott ne érintkezzen a papírral, csak a vízálló fóliával, majd ráhajtja a papír másik oldalát, két végén háromszögbe hajtja, és esélytelen, hogy elázzon. Logika lenne az egész.

Szoktam olyat is látni, aki ráhajtja az egyik oldalt, majd a másikat, és azt hajtja vissza a csomagoláson kívül, és azt érzi, hogy akkor ő így jó munkát végzett. Na annak aztán végképp semmi értelme.



2022. okt. 6. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szolj hogy hogy szeretned es ugy fogja csinalni.

Nyilvan o megszokasbol csinalja a leheto leggyorsabban es pont nem erdekli es nem is gondol bele hogy neked elazik hazafele

2022. okt. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem csak nekem, nyilván másnak is elázik, és szóltam már párszor, csak leszarják. Csak érdekes, hogy szinte mindenhol egyformán csinálják, mint ha ugyanattól az embertől tanulták volna rosszul.

Semmivel sem gyorsabb, ha a külső felét hajtja vissza a belső helyett, szimplán átgondolatlanság, értelmetlenség.

2022. okt. 6. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Én jártam bolti hentes tanfolyamra és abszolút nem tanították meg, hogy kell normálisam csomagolni.

Én a nagymamámtól már előtte tudtam, hogy kell szépen csomagolni.

2022. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ilyen alapvető dolgokra nem tanítják meg a tanulókat. Akik nagymamám (oktató) keze alól kerültek ki, mind megtanulták, hogyan kell rendesen becsomagolni bármit is.
2022. okt. 6. 13:47
 5/7 qkker1 ***** válasza:
79%

"Én jártam bolti hentes tanfolyamra és abszolút nem tanították meg, hogy kell normálisam csomagolni."


Nálunk még követelmény volt a "gyűrve" csomagolás szakmunkásvizsgán, és csak zsírpapír volt, nem ilyen nejlonos vackok.

2022. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Pont nem érdekli, ugyanis nincs ideje ilyennel szöszmötölni. Lehet, hogy tudja elméletben, de amikor 9-en állnak sorba, pont le fogja tojni.
2022. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: mi az, hogy nincs ideje szöszmötölni? :D Azért vágod, hogy a normális becsomagolás "rejtelme" csak azon múlik, hogy amit a külső borításon hajt rá, azt a belsőn hajtsa be? Mert kívül nincs értelme, belül meg van, és semmivel nem vesz el egy másodperccel sem többet az életéből. De ha monjuk alapjáraton sehol nem hajtja rá, és esetleg egy plusz ujjmozdulatot belevisz a visszahajtásba, szerintem abba sem halna bele sem ő, sem a sorban állók.
2022. okt. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!