Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek a mai huszonéves...

Szerintetek a mai huszonéves lányok hány %-a tud tisztességesen elkészíteni egy marhapörköltet nokedlivel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 02:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
17%
nem sok :)
2019. dec. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%
Én már rég nem vagyok huszonéves, férjnél vagyok, és van egy kamasz gyerekem, de még sosem csináltam marhapörköltet, és nem is fogok. Amennyiben te tudsz csinálni, akkor nincs gond, hiszen bármikor készíthetsz magadnak, ha meg nem tudsz, akkor miért várod el mástól? Aki meg tud nokedlit csinálni, az tudja jól, hogy az egy pár perces dolog, semmi nehézség nincs benne.
2019. dec. 9. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Altalaban tesztaval csinalja a baratom, mert egyszerubb. En is tudok csinalni, de nem akarok :)
2019. dec. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%

100%


Semmi nehézség nincs benne, bárki képes rá.

Más kérdés hogy érdekli e?


És te Balázska? Te tudsz készíteni ilyen ételt? Csak és kizárólag tisztességesen?

2019. dec. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%

Keressél fel egy főzőiskolát! Ott majd találhatsz olyan fiatal nőt, aki számodra megfelelő lenne ilyen szempontból.


Mélyen vallásos családokból is kikerülhetnek ilyen utódok. Nézelődjél templomok hirdetőújságjain, hogy milyen ismerkedési lehetőségeket hirdetnek! (Pl. farsangi báli szezon.)

2019. dec. 9. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
57%

És a mai huszonéves fiúk közül ki tud megszerelni normálisan egy autót?


A marhapörit nem nokedlivel fogyasztják, hanem krumplival drágám.

2019. dec. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Aki olvasni tud, az el tud készíteni tisztességesen bármilyen ételt. Az internet világában már ez nem egy olyan képesség, amit ne lehetne pillanatok alatt elsajátítani, nincs szükség a nagymama pótolhatatlan bölcsességére, hogy az ember tudjon főzni.
2019. dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
63%

Mivel utálom, még nem próbáltam. Nem is tervezem. Az olasz konyhában sokkal otthonosabban mozgok.


22/L

2019. dec. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
A marha marhára drága, inkább sertésből csinálom.
2019. dec. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mi ez a nokedli mánia. Már több kérdésnél is olvastam. Nagyon egyszerű nokedlit csinálni, el kell olvasni a receptet illetve vegyél a csajodnak egy nokedli szaggatót, mert az kell hozzá. Marhapörkölt idő kérdése, mivel sokáig fő. Nem értem mi ezen a misztikus, kérd meg a barátnőd és csináljatok, gondolom bevásároltok először hozzá aztán hajrá.
2019. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!