Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Titeket nem idegesít, hogy az...

Titeket nem idegesít, hogy az interspárban, minden gyümölcsöt, pékárut nekünk kell méregetni, cimkézni?

Figyelt kérdés
A Lidl, a penny, stb. Mindegyik a kasszánál méri a gyümölcsöt, pékárut stb. Ez picit fura nem?

2022. nov. 10. 11:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
21%
#17: szerintem van is mérleg, csak a sparos pénztárosok elég lusták, nem hajlandók megtanulni pár kódszámot...
2022. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2022. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 NTBS ***** válasza:
77%
Nem, mert nem járok.
2022. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%

Engem is bosszantott, főleg, hogy nem járok gyakran a sparba és amikor elfelejtettem lemérni, mert nem is tudtam, hogy ott az a módi, akkor a kasszás hót flegmán szólt... Állt a sor, siettem volna, így persze nem vettem meg.

Plusz nem tetszik, hogy kicsit sem higiénikus az a 1 max 2 mérleg, amit napi ezren használnak és nap végén vagy hetente egyszer letörölnek.

Egy forgalmasabb boltban meg a mérlegnél és a kasszánál is sorban kell állnod percekig.

Van egyébként mérleg minden boltban, hogy ellenőrizd és tudd kalkulálni az árat.

2022. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen, én is inkább a Lidl-be járok, csak néha a spárba, és sokszor kellett visszamenni leméretni a gyümölcsöt, mert elfelejtettem. A legócskább coop-bán is van már a kasszánál mérleg. (amúgy tényleg baromi drága az interspar)
2022. nov. 10. 15:19
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
10-es válaszadóval egyet értek. Én is jártam úgy, hogy nagy nehezen kivártam a sort aztán visszaküldtek, hogy bocsi de ezt előbb kellett volna. Pont a sparban volt azt hiszem a pékáruval. Nálunk itt se a Tescoban, se a Lidl-ben vagy Aldiban nincs ilyen. Nem fárasztó, csak kevesen számítanak rá, akik nem járnak oda.
2022. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem az önmagában nem idegesítene, hogy egyik üzletben nekünk kell méregetni, a másikban nem, az egyikben a pékárút a másikban a gyümölcsöt stb... hanem hogy természetesnek veszik, hogy ezt tudod, és ingerültek, meg mérgesek, ha valaki nem vette észre. A feladatuk, hogy kedvesen segítsenek a megoldásokban a különböző képességű, és különböző ismeretekkel rendelkező vevőiknek.
2022. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!