Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért bunkók a kisebb sparokba...

Miért bunkók a kisebb sparokban a pénztárosok? Most épp a Westendben ordibált velem, mert a szalagra raktam a 20%-os kupont és nem a kezébe adtam. Amikor mondom elnézést meg még motyorgott magában. Intersparban kedvesebbek, meg a tescoban is.

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

mert hagyod.

nem elnézést kell motyogni, hanem felháborodva kikérni magadnak, és elküldeni a bús p...csába. állj ki magadért, alázd meg.

amúgy meg legjobb az önkiszolgáló kassza, nem kell senki csaholását hallgatni

2022. okt. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Én mindig a szalagra teszem, egyben, a legelső termékre. Ha van idom és szimpatikusnak tűnik, hozza fuzom, melyik termékre akarom, néha meg elkezdi random húzni … aztán persze jön a durcas nyomkodas, ha akciós a termek.


Másrészt mégis mikor add oda, ha már lehúzta amit akartal? Mert gyorsak, kb lesni kellene, de közben pakolni stb… mert az is baj ha nem pakolsz gyorsan…


De eddig erre sose kaptam leszolast. Max nem örültek ha akciós termek miatt nem sikerült behúzni. De ennyi. A legtöbbjük kedves és segít is. Én Bp Árkád intersparban szoktam beváltani .

2022. okt. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
1# Te milyen beteg vagy. Jó hétköznapjaid lehetnek.
2022. okt. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is egyedül a sparban bunkók, pultban is, pénztárban is. Érd.
2022. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Én már el is engedtem ezt, beválthatatlan. Múlkor döntöttem el, hogy nem foglalkozom vele, amikor sokadik alkalommal sem sikerült beváltani. Volt itt minden, 2 kuponom volt, de véletlen egyet vittem, munkatárs elkérte, utána meg rájöttem, hogy csak az az egy volt nálam. Máskor azt mondták, hogy azt kellett volna legelsőnek adni, így már nem tudja beváltani. Utoljára pedig azt mondta, még nem érvényes. Na azóta ott is hagyom a boltban ezeket a szarokat, hiába adják.
2022. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
A rákóczi teresben 8ból 7 mindig kedves
2022. okt. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Az ilyet valahogy nem értem.

Annyian mondják, hogy milyen bunkók a pénztárosok, eladók, tényleg biztos hogy van valami alapja. Én személyesen soha nem láttam még ilyet. Velem valahogy mindenki kedves, teljesen mindegy, hogy eddig az ország melyik pontján voltam vásárolni, milyen boltban, üzletben valahogy mindenki kedves volt. Volt mikor a raktárból hozott ki nekem vizet, az egyik eladó, mert megkérdeztem, hogy van-e zsugorral, ott se motyogott semmit, hanem tényleg, kis aranyos mosolyal az arcán hozta, hogy talált.

Ha először is vagyok egy boltban akkor is vagy csak simán megveszem ami kell és megyek. Vagy van a másik véglet, hogy még leállnak velem beszélgetni, ha nincsennek sokan.

Számomra tényleg furcsa így ilyeneket olvasni, vagy hallani.

2022. okt. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Én miért nem találkozom soha bunkó pénztárosokkal sehol? Velem volna valami baj?
2022. okt. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
#8 biztos nem mernek beszólni,mert pszichopata a nézésed,meg a járásod😆
2022. okt. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
#9: Na jó, 125kg-s pasi vagyok, de szemüveges és kedves :-)
2022. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!