Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Van erre lehetőség? Többi lent.

Van erre lehetőség? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van olyan lehetőség, hogy egy élelmiszerbolt (Lidl) támogatását kérje valaki, cserébe szívesen készítek ételfotókat amihez ezeket használtam. Tudom, hogy ez ismert embereknél működik, én viszont nem vagyok az. De évek óta szinte csak itt vásárolunk, és ez hatalmas segítség lenne ebben a nagy inflációban a család számára.

2023. márc. 9. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs.
2023. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem,mennyien jelentkeznének ha volna rá lehetőség.

Ismert emberek főznek,ez egyfajta reklám is viszonzásul.

2023. márc. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen lehetőség. Étel fotókat nem csak úgy random csinálni szoktak. Mindegyik mögött koncepció és profi fotó stúdiók vannak. Az megint egy másik témakör, hogy ismert emberekkel azért dolgoznak együtt mivel nekik van reklám értékük.

A Lidl pedig egy profit orientált gazdasági szervezet nem egy szociális segély központ.

2023. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan ilyen lehetőség nincs, amit te szeretnél. Fordított esetben viszont már elképzelhetőbb. Pl. arra gondolok, hogy készítesz egy FB/Insta oldalt, ahol különböző üzletekből töltesz fel termékfotókat valami egyedi, különleges formában. Ha akkora lesz a népszerűséged, ami felkeltheti bármelyik üzlet érdeklődését (tehát nem 1000 követőre gondolok, hanem lényegesen többre), akkor elképzelhető, hogy valaki felkér majd hasonló tevékenységre, bár így is kevés az esélye.

Viszont az ebből is levehető, hogy az elsődleges a saját brand kiépítése, és ha látnak benned potenciált, hogy jóval több embert megtudsz megszólítani másabb hangon, mint ahogy az üzlet teszi, akkor lehet rá esély, de ismétlem, még így sem garancia.

2023. márc. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ezt én is sejtettem, hogy az esély kb a 0-hoz igazodik..
2023. márc. 9. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a semmire nem fognak megbízni ilyesmivel. Ez olyan, mint ha marketinges munkára jelentkeznél hozzájuk úgy, hogy nincs marketinges végzettséged/tapasztalatod.

Ráadásul tele van az internet ételfotókkal. Egy boltnak sokkal többet jelentenének az épp aktuális termékfotók, termékbemutatók, de ilyen esetben sem jellemző, hogy lecsapnának ezekre az emberekre, mert a termékeket így is megveszik, nincs igényük a fizetett reklámozásra.

2023. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!