Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Túlzás amit csinálok a boltban?

Túlzás amit csinálok a boltban?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron elkövettem egy hibát, loptam a debreceni interspárból és kamerán követett a bizonsági őr, mert az lett neki gyanús, hogy a kamerákat nézem. Hát lebuktam. A biztonsági irodába visszaadtam a termékeket sértetlenül, mégis kihívták a rendőrséget, akik bilincsbe vittek el, 6 órát voltam a rendőrségen, be akartak zárni éjszakára, de kiengedtek. Hönapok mulva a bíróság hozott egy végzest, hogy figyelmeztetést szab ki, nem büntet meg.


Emlékszem, hogy mondtam akkor a biztonsági őrnek, hogy ide gondolom többet nem jöhetek, azt mondta, hogy de vásárolni jöhetek, nem vagyok kitiltva. Egy ideig nem mentem oda, de kb két hónapja újra megyek, mert megyek, de már nem lopok.


Viszont, amikor odamegyek, mindig az a biztonsági őr ül ott a bejáratnál nem messze lévő asztalnál, ahol a sok kamerát tüzetesen nézi. Volt, hogy meglátott, én is és köszöntem, vissza is köszönt, h "jónapot kívánok".


A lényeg, hogy amikor odamegyek, bemegyek az interspárba, akkor veszek kosarat és minden darab termék polcról levétele után belemutatom a kamerába, hogy teszem a korárba és a kamerának a kosár tartalmát is belemutatom. Ha követ a kamerával az őr, láthatja, hogy a hátitáskám le sem veszem, mintha abba tennék valamit. A pénztáraknál is van kamera és a kasszánál kinyitom a táskám, az üras táska belsejét belemutatom a kamerába, hogy üres és fizetes után úgy teszem a táskámba a termékeket, hogy lássa a kamera, hogy amiket belül a kosaraba tettem, azokat kitettem a szalagra és kifizettem és úgy teszem a táskámba?


Ezzel a magatartásommal túlzásba viszem a dolgot, nem kellene ennyire bizonygatni, hogy fizetés nélkül nem akarok kivinni semmit, vagy ez teljesen természetes, mivel már ott én loptam egyszer?


Csak nem akarom, hogy azt gondolja az őr, hogy megint lopni akarok.



2023. márc. 12. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te napjába hányszor lopnak, és buknak le? Latszik sose dolgoztal ilyen helyen😅 persze, hogy kihívta a rendőröket ez a protokol…. Nem teheti meg, hogy enyje benyje és elenged.
2023. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt én tudom, hogy a biztonsági őr emlékszik-e rád, de én igen, mert ugyanezt a kérdést már kiírtad korábban is.
2023. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem ezt a kérdést írtam ki, csak ezzel a témálal kapcsolatos. Most erröl a volt esetemről mást kérdezek. Akkor valami mást kérdeztem, most megint teljesen mást, nem ugyanazt.
2023. márc. 12. 23:07
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Ezt úgy adod elő, mintha egyszeri eset lenne. Pedig te is tudod, hogy debrecenben elég sokan ismernek az enyves kezed miatt levike. Hiszen pont ezért járkálsz más városokba lopni. Most januárban pl. Kisújszálláson kaptak el. De ültél te már sitten is, csak ott volt más is, nemcsak 10 hajzselé eltulajdonítása.
2023. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondat elolvasása után már szinte biztos voltam benne, hogy Levike tért vissza.

Az őr nem gondolja, tudja... már itt is sokan felismernek név, és arc nélkül.

A biztonsági rendszerek azonnal beriasztanak, arcfelismerő rendszerrel működnek, azért állítanak meg (szerinted ok nélkül) rendszeresen a rendőrök is.

Ha belépsz egy kamera látóterébe a monitoron azonnal villogni kezd a LEVIKE figyelmeztető felirat, és azonnali riasztást kap a Hortobágy kommandó.

2023. márc. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy FB profilt linkeljetek már erről a kis enyveskezűről. Kiraknám az arcképét a boltomban.
2023. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lopsz? Nagyon cuki vagy.
2023. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Ha a kérdésed alapján felismernek, akkor nyugofj meg, hogy az őr is tudja ki vagy. A legendákat mindenki felismeri. :D

Próbálj meg nem lopni... Miért jó ez neked? Előrébb vagy bármivel is?

2023. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%
Ne kamuzz levigyula! Ezt a kérdést is azért írtad ki, hogy kikérd a felhasználók véleményét, emlékszik-e szerintük a biztiőr rád. Vajon miért?
2023. márc. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!