Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Tesco újrazsákra nem fogják...

A Tesco újrazsákra nem fogják vásárláskor azt hinni, hogy akkor vettem, és újra kifizettetni velem?

Figyelt kérdés
Beszereztem újrazsákokat, de felmerült bennem a kérdés, honnan fogják tudni, hogy már korábban megvettem őket. Nem szeretnék újra fizetni értük. Ez hogy működik, valakinek van tapasztalata?

#Tesco #Újrazsák
2023. márc. 30. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ugyan spar-os, volt rajta egy cédula, arra ráírtam a nevem :)
2023. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Levágtam a vonalkódot róla. Így látják, hogy nem akkor vettem. De még soha rá se bagózott senki.
2023. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
92%
Még sosem érdekelt senkit, honnan vannak a zsákok, évek óta azzal járok a boltba.
2023. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam, arra jutottam, hogy áthúzom a vonalkódot filccel.
2023. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem foglalkoznak ezzel. Amúgy levágni áthúzni stb az üzletben is lehet...
2023. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azért jobb ha otthon vágod le, így is a más áruházban vásárolt zsák vonalkódja bezavar a kasszában.


ha nincs levágva, akkor a kassza automatikusan be olvassa.

2023. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

"áthúzom a vonalkódot filccel"


ha nincs levágva, akkor a kassza automatikusan be olvassa.

2023. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!