Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi az oka hogy az Intersparban...

Mi az oka hogy az Intersparban 2 kuponnal letudhattam a vásárlást nem nézte senki addig a westend sparban egy nőt két mogorva pénztáros majdnem keresztre feszített mert egy kuponnal 3 terméket húzott le? Elkezdik hol a többi? Fenyegették majd

Figyelt kérdés
Törölték amit lehúzott. Durva azért milyenek tudnak lenni az emberek.
2023. máj. 13. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem helyszínfüggő, az adott pénztároson múlik, hogy ő ezt mennyire figyeli, mennyire nézi el, ha többször használod fel a megengedettnél.
2023. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Önkiszolgáló volt mindkettő. Mondjuk a nő szerintem amilyen kínos helyzetbe hozták nem trükközik majd.
2023. máj. 13. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, mert a kasszánál nincs is lehetőséged többször lehúzni, ott a pénztáros csinálja. De hivatalosan az önkiszolgálónál se lehetne. Erre van mikor figyel az ott álló pénztáros, van akit meg nem érdekel vagy mással van elfoglalva és nem veszi észre.
2023. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem erkölcsős ilyet tenni, én nem tenném utálom ha prolinak néznek, de a kupont meg adják ingyen… de mondjuk vásárlásnál 4.-et lehet max felhasználni igaz?



Nos, valaki figyeli, valaki nem. Sok nyugdíjas pénztáros szeret okoskodni, de mondjuk itt igazuk volt…


Mondjuk van olyan pénztáros is, aki ad ilyen bónuszokat, mesélte valaki hogy ő kapott többet is, megkérdezte hogy hogy ilyen sokat kap, azt mondta aki szimpatikus neki annak ad többet

2023. máj. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt olyan pénztáros aki a többi cuccomra is lehúzta a kupont amire nem lett volna elég.

Amúgy a westendben máskor is tapasztaltam màr bunkó pénztárost. Sőt mintha akkor is ez az idős néni lett volna. Leb.szott a sima pénztárnál, mert nem a kezébe adtam a kupont hanem a szalagra tettem.

2023. máj. 13. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen üzlet hűségkártyája meg kuponjai sem ennyire idióták mint a Sparé. Más üzletben tökéletesen egyértelmű a kártyahasználat mikéntje, a kuponjaik használata és amit felhasználtál és mégegyszer próbálnád szimpla kavarodásból esetleg azt nem engedi és senki nem vádol meg csalással. Ez mind technikailag megoldható értelmesen, nem értem a Spar miért műveli ezt.
2023. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

08:25


Jah…Aktiválni is kell a külön termekekre is az App.-ban..


A tescoban legalább automatikusan levonja, ha van kártya…

2023. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!