Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Milyen embereket érdemes...

Milyen embereket érdemes megkérdeznem hogy vegyen nekünk piát?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnének a kioktató válaszok akkor azt légyszíves ne ide köszi! Szóval 16 évesek vagyunk a barátnőmmel és szeretnénk vodkát venni vagy valami. És a kérdés az, hogy milyen típusú embereket szólítsunk le akiknél van esély, hogy megveszik?
2023. júl. 7. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És kérdező, 10 es vagyok, ne magatokra vegyétek, hanem azokra, akik rossz célra kérik. Viszont nincs szükségetek vodkára. Barátnőd előtt is jobban tűnsz fel. Ha valóban szükségetek van rá, vesznek a szülők, rokonok, ismerősök. Ha ők nem vesznek akkor nem kell az nektek. Serdülésben lévő szervezet 16 évesen ne igyon alkoholt. Nekem gimi alatt eszembe se jutott. Van kóla, van gyümölcslé. Legyen elég.
2023. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ne álszenteskedjünk! én veszek nektek egy pusziért! nem csókért!
2023. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!