Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A nagymértékű drágulás miatt...

A nagymértékű drágulás miatt milyen élelmiszerekről mondtatok le, vagy miből vesztek kevesebbet, esetleg mivel helyettesítitek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 29. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Kihagyom az éttermeket ételrendeleséket bűfézést még a kinait is , sört nasst , ki kell sporolni a 650 Ft per kilós burgit meg a 600 - 750 Ft os dinnyeket paprikát . Üdítőkröl is leszokok . Ritkábban eszek több fogást, nyáron ezt könnyebb megtenni mint hideg télen . Olcsóbb minőségi kávét veszek . Több mint 20 eve nem reggelizek, a eddig a beosztás nem tette lehetővé , mostanra már teljesen ráálltam és nem hianyzik .
2023. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát, én a kenyérről mondtam le, és megtanultam megsütni magamnak...
2023. júl. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanúgy vásárolunk.Drága, drágának találjuk de nem fogunk azért lemondani x dologról mert drága.Belefér a keretünkbe.Ha úgy adódik kevesebbet shoppingolok majd de nem fogjuk magunka megvonni egyes élelmiszerektöl.Ez az egyetlen amin nem spórolunk.
2023. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Én gazdag vagyok, engem nem érint az infláció. Pont ugyanúgy vásárolok, mint korábban.
2023. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Nézem az akciokat, magamnak sutom a kenyeret, nem eszem vendeglatoegysegben - de ez korabban is volt, igy neveltek


Ami talan uj h kevesebb hust eszek de az nem cska az ar miatt alakult igy hanem mert lassu feldolgozni, egy szemelynyi hust meg nehez kapni, tobb szemelynyit meg akkor feldoglozva kell fsgyasztani es az osk ido

2023. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Én kevésbé pazarlok, kesevesebbet dobok ki, a maradékokat felhasználom. Rájöttem, hogy a melegszendvics krémbe sok mindent bele lehet rakni, amit korábban kidobtam.
2023. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 harebell ***** válasza:
92%
Olyan nincs, amiről teljesen lemondtam. Viszont pl sajtot, túrót, tejfölt ritkábban veszek.
2023. júl. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!