Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Valóban olcsóbb a szlovákoknál...

Valóban olcsóbb a szlovákoknál az étel ital bevásárlás?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm kijár Győrből
2023. szept. 10. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%

Mindenki azt mondja de inkább csak multiknál.

Most beszéltem egy szlovák ismerősömmel azt mondta kissebb boltokban nincs különbség.

2023. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Csak elvétve.
2023. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
85%
Régen jobban az volt
2023. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Én azon akadtam ki Esztergomban hogy nem volt nyitva egy bolt sem a magyar oldalon, így átsétáltam a szlovák oldalra és ott be tudtam vásárolni este.

Árak mindenhol emelkedtek, mint írtam korábban is a bérek nem. És ez a baj.

2023. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Akkor miért nem az ismerőseidet kérdezed? Gondolom nem viccből járnak át bevásárolni.
2023. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
A sör nagyságrendekkel olcsóbb.
2023. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Körülbelül egy áron van ott is az itteni el, ha nem tudsz kártyával fizetni akkor egyáltalán nem éri meg, mert akkor külön kell pénzt valtanod. Én is akartam menni, de szlovák kollégak lebeszeltek.
2023. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

"ha nem tudsz kártyával fizetni akkor..." 2023-ban, hol a fészkes fenében nem tudsz kártyával fizetni Szlovákiában? Max valami kis falu késdobálójában, de gondolom nem oda mennél vásárolni.

By the way euróban tartani a pénzedet eleve jobb ötlet, mint értékálló birodalmi magyar Forintban.

2023. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó🤦🏻‍♀️

Például kis falvakban kis üzletekben nem mindig tudsz. Nyilván nagyáruházakban lehet.

Annak meg marha sok értelme lenne ha a fizetésed átváltod euróba aztán úgy éled fel egy hónap alatt.

2023. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

#9 te most szándékosan játszod a hülyét, vagy mi?

Nyilván nem a drága falusi kis boltba megy ki vásárolni valaki, ha eleve azért megy ki, hogy spóroljon. Euróban meg nyilván hosszabb távú megtakarítását tartja az ember, nem oda vissza váltogatja. Illetve értelmes ember nem éli fel egy hónap alatt a fizetését.

2023. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!