Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Valóban olcsóbb a szlovákoknál...

Valóban olcsóbb a szlovákoknál az étel ital bevásárlás?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm kijár Győrből
2023. szept. 10. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%

Nincs mindenkinek kártyája.

Nincs mindenhol kártyás fizetési lehetőség.

Egyébként hogy megéri e kártyával fizetni, szerintem nem sok különbség van a készpénzes és kártyás fizetés között... ugyanúgy átváltja az eurot a bank automatikusan. Szóval szerintem teljesen mindegy.

2023. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
42%

most en vagyok a hulye?


En azt mondtam volna dragabb hiszen ott euro van es ha valtasz forintot eurora eleve veszitesz. Plusz akkor bevasarolsz ott...

2023. szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
baråtaid valoszinüleg minösėg vålasztėk ės olcsobb dolgokėrt jårnak åt .
2023. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne olcsóbb nem hiszem hogy annyira sokaknak megérné átjárni.
2023. szept. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Akkor miért nem az ismerőseidet kérdezed? "



Őket kérdeztem és szerintük olcsóbb, de ez olyan hülyeségnek hangzik főleg hogy gyönge a forint.

2023. szept. 11. 06:26
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már kint többször. A sör olcsóbb, vettem Pick téliszalámit is 5000Ft/kg áron, de akciós volt, egyébként annyi, mint Magyarországon. Nem igazán van olyan, amit itthon ne tudnál annyiért megvenni, csak nem az ottani aktuális akciós árat kell összehasonlítani az itthoni teljes árral.

Vannak olyan termékek, amik általánosságban kicsit olcsóbbak ott, meg vannak amik kicsit drágábbak, ha pl kinézel valamit, ami akciós és nagyobb mennyiséget veszel belőle, akkor érdemes lehet kimenni, de egy sima bevásárlás nem olcsóbb.

[link]

2023. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak esetenként.
2023. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rokonok szoktak kijárni de ők alapból mennek túrázni stb akkor szoktak ha már ott vannak venni hústerméket de akkor 20-30 kg...Lehet összehaverkodott ott egy hentessel vagy kitudja..Viszont ismerős meg volt lengyelbe és megálltak szlovákba. Ő nem vett észre nagy árkülönbséget!
2023. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!