Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Merjek kiszállítással nyers...

Merjek kiszállítással nyers húst rendelni Tescóból? Hogy csomagolják be?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mernél?
2023. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát, eleve, meddig áll az ott hűtés nélkül?
2023. okt. 14. 15:43
 3/15 A kérdező kommentje:
Fagyasztott cuccot biztos nem merek, 1x a Sparból jött, teljesen felolvadva...
2023. okt. 14. 15:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mernél? Félelmetes a nyers hús? :D Mi mindig onnan rendelünk. Beleteszik egy zacskóba, ugyanúgy, mintha a boltban vennéd. Ha meg tálcás hús, akkor nyilván abban viszik ki. Nem is értem a kérdést. :D
2023. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 Hol?? Meg milyen hűtés nélkül? A boltban hűtőben van, a kocsiban a hűtést igénylő áruk szintén hűtés alatt vannak. Otthon már rajtad múlik, hogy mennyi idő múlva teszed be a hűtőszekrénybe. Mire gondolsz, hogy hűtés nélkül áll? Amíg felviszi neked a lépcsőn?

A Sparos kocsiban is hűtik a fagyasztott és a hűtött árut. Tőlük is szoktam rendelni kb. minden héten. Soha nem volt kiolvadva semmi. :D

2023. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne hütés nélkül? A tescoban hütve van, a kiszállítás közben hütve van, te meg csak be tudod tenni a saját hütödbe!

Ha elmégy érte és ott veszed meg, ugyanúgy el kell szállítani, csak általában te nem tudod hüteni út közben.

2023. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond vele, többször is rendeltem már.
2023. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Neylon zacsiba teszik mintha a boltban kerned huspultbol. Csak az keri el a pultbol aki vegzi a bevasarlasod a boltban es azt szallitjak ki.

En tobbszor rendeltem hust is, hutottet is es fagyott dolgot is. Sose volt gond.

Amugy meg atvetelnel indoklas nelkul barmire mondhatod higy azt megsem akarod atvenni

2023. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma most pontosan?
2023. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor rendeltem már mindenfélét a Tescoból, Auchanból. Soha semmivel nem volt gond, a cseretermékeket kivéve. Ott sem a minőséget kifogásolom.

Gondosan ügyelnek arra, hogy tökéletes terméket szállítsanak ki. A cégnek ez fontos bevételi forrás, és a bizalom nagyon meghatározó.

2023. okt. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!