Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szólnom kellett volna a...

Szólnom kellett volna a pénztárosra?

Figyelt kérdés

Szombaton 9 óra meló után hazafelé bementem a lidl-be, nagyon szar hetem volt, alig vártam, hogy végre hazajussak.


Beálltam az 5-ös kasszához, ott mondták menjek az 1-esre mert kevesebben vannak, odamentem, elkezdtem pakolni erre az ottani pénztáros továbbküldene a hármasra, én meg mondtam az 1-esről jöttem, erre hosszú másodpercekig elkezdte dörzsölni a homlokát meg az égre nézett és motyogott valamit, nagyon kínos helyzetbe hozott és volt aki bámult rám mosolyogva.

Nem hiszem, hogy én vagyok a hülye mert azt tettem amit a kolléganője mondott és nem akarok hülyegyerekként szaladgálni


Átfutott az agyamon, hogy elmondom neki a pofákat hagyja az édes anyukájának, de inkább nem vertem ki a balhét.

Azt gondolom, hogy amíg mindent eltűrünk addig ezek az emberek nem gondolkoznak el és megcsinálják mással is. Van olyan haverom aki ráborította volna a pultot, utána háromszor köszönne csókolomot a nő, de én nem vagyok ilyen típus


szóval ti tűrtétek volna a megalázást?



2023. okt. 15. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ebben semmi megalázás sincs, te viszont elég betegesen önbizalomhiányos vagy.

Az 5-ös valószínüleg el akart zárni (mert mást kellett volna utána csinálni), az 1-es meg egyrészt nem tudhat arról, mit mondott a másik pénztáros, másrészt lehet, hogy éppen WC-re akart volna menni, vagy - ez talán még valószínübb - , hogy erös fejfájása volt, és gyóyszerért akart menni (erre utal a homlokdörzsölés), szóval nem kellene ennyire hözöngened.

Ha meg a "haverod" megpróbált volna ott valakire ráborítani bármilyen pultot, akkor sürgöseni rendört hívtak volna és többet nem tehetné be oda a lábát sem.

2023. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de TE vagy a hülye, ha ilyen apróság miatt képes vagy kérdést kiírni, és ekkora ÜGYET csinálni abból, hogy egyik vagy másik pénztár bezár.
2023. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
apróság, ami téged rossz passzban talált. ha rendszeresen lenne több hnpig ilen apróság kkor szólnék. de ez így semmi
2023. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
75%
Lehet neki is csak rossz napja volt fáradt volt. Ne vedd magadra. Te is fáradt voltál. Azért a többieknek mondanám nem kell kinyirni a kérdezőt. Inkább forduljunk hozzá empátiával. :) ha esetleg tudok segiteni írj kedves kérdező 28/N
2023. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1

nyilván az ember ilyen helyzetben eltudja dönteni, hogy fejfájás miatt vágja a pofákat vagy épp sunyi módon elküldik az embert a f.ba

ez olyan viselkedés ami elfogadhatatlan egy lidl-nél, ott nagyon figyelnek arra, hogy a vásárlót ne érje ilyen szituáció

2023. okt. 15. 16:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vágtak már nem egyszer pofákat különböző helyeken stb...

De nem érdekelt!

2023. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
90%

Én tűrtem volna, nyílván nem örültem volna a helyzetnek, de nem te tehettél róla, hogy oda írányitottak, illetve, hogy kevés a kasszás.


Meg valóban nem tudhatod, hogy neki is az nap, vagy azon a héten milyen élményei voltak, lehet rosszabb a tiédnél is, szóval én elnéztem volna neki, de aztán az is lehet, hogy alapjáraton ilyen személy, 1 esetből nem lehet következtetéseket levonni.

2023. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

szerintem is aprosag es teis annak tudtad volna be HA nem lett volna eleve olyan napod hogy pengeelen tancol a türelmed.


Nekem is vagtak mar pofakat, tudom milyen ha rossz napom van...akkor bizony enis forrongok kicsit...de nemszoktam szolni


Ha jo napom van inkabb felheccelem avval hogy extra kedves leszek :-D mosolygok neki illetve extra hangsulyal mondom pl a kivanom legyen tovabbra is ilyen szep napja..

2023. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kasszáknál van egy zölden, vagy pirosan világító lámpa. Ha zöld, akkor odaállhatsz, nem fognak eljüldeni másikhoz, ha piros, akkor meg bunkóság odaállni. Ha nem veszed észre és megkér, hogy ne állj oda, akkor illik átállni
2023. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a dohány boltba van mikor reggel veszek cigit és nagyobb pénzel fizetek de még nem is 20 ezres...Akkor az eladó csaj mindig flegmázik, unott fejjel kérdezi nincs kisebb? Sóhajtozik, motyog valamit mindig...

Múltkor nekem se kelet sok szóljak...

Szóljon akkor a főnökének hogy reggel is legyen váltó pénz...De az hogy 500, 1000 Ft nem tud vissza adni már kriminális!

Máshol meg 10esből 20asból simán vissza adnak!

2023. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!