Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik az a boltban kaphato...

Melyik az a boltban kaphato serteszsir, ami utan megnyalja az ember mind a tiz ujjat?

Figyelt kérdés

Manapsag a serteszsir felkilonkenti ara kb. 500 es 1600 Ft kozott mozog. Azonban engem nem az ar, hanem az iz es a szag erdekel.


Olyan serteszsirt keresek, ami arra serkent, hogy tobbet egyek, es foleg abbol a serteszsirbol.


Olyan serteszsirt keresek, aminek szaga is van, meg ize is van.


Az az egyik bibi, hogy a legtobb helyen, es meg a piacon is, csakis olyan serteszsir kaphato, amit mar, elozoleg, gyarilag, kulonbozo egeszsegre karos (vagy nem karos) kemiai anyagok segitsegevel, szagtalantottak es izetlenitettek. Arrol nem is beszelve, hogy nem csinal az utobbi termek semmifele etvagyat.


Az a masik bibi, hogy tajekozatlanok az eladok. Peldaul, bemegy az ember a legkozelebbi Sparba, feltesz az ember harom termekkel kapcsolatos kerdest, es azt tapasztalja, hogy a Spar alkalmazottai egyaltalan nem ismerik a sajat Spar cegnek a termekeit.


Elso pelda:

Van ennek a termeknek ize es szaga?

(Spar) Hajdúhús hagyományos mangalicazsír 500 g.


Masodik pelda:

Van ennek a termeknek ize es szaga?

(Spar) Pápai Hús sertészsír 500 g, hagyomanyosan sult.


Harmadik pelda:

Van ennek a termeknek ize es szaga?

(Spar) Budget Etkezesi Serteszsir.


Ha nem tudod a valaszt, semm baj! Mondj akar egy negyedik peldat!

Sot, meg a Sparhoz se ragaszkodom! Szoval, melyik az a boltban kaphato serteszsir, ami utan megnyalja az ember mind a tiz ujjat?



#szag #SPAR #serteszsir
2023. okt. 21. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A Palcsó sertészsír nekem ízlik, próbáld ki!
2023. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen az teljesen jó.
2023. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Henteseknél keresgélj, igazi sültzsírt.

Nem fogod megbánni :)

2023. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Én a Prímában szoktam venni, de biztos van máshol is.
2023. okt. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább megmosom a kezem.
2023. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért fogalmazol ennyire cirkalmasan, logorrheád (szófosás) van?


Eszembe nem jutna boltban vásárolni zsírt. Csakis megbízható hentesnél vagy piacon termelőtől.

2023. okt. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hidegen sajtolt át vegyél inkább kissbb húsboltokban keresd
2023. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1-es es 2-es valaszolo, 99%-ban nem jobb izu a Palcso zsir. Talan egy arnyalattal jobb izu a kozonseges zsirhez epest. Raadasul kozonseges tejet kevernek hozza. Es kerulom a tejet, mivel laktozt tartalmaz a kozonseges tej.


3-as es 7-es valaszolo, igaz amit irtok. Azonban segiteni nem segitettetek. Mivel mar talaltam ilyen kisebb husboltokat, vagy egy evvel ezelott. Azonban hozzajuk se volt erdemes be- beugrani, mivel naluk is, a napok 99%-aban, hianycikk volt a jo izu serteszsir.


6-os valaszolo, Tegy nekem egy szivesseget es tunj el, a negativ hozzaallasoddal egyutt! Te olyan vagy mint a felho. Amikor eltunsz, akkor van szep idonk.

2023. okt. 31. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!