Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Nekem valahogy miért nem az...

Nekem valahogy miért nem az ugrik be az S Büdzsé termékekről, hogy minőség alacsony áron és hogy oh yee?

Figyelt kérdés
2023. okt. 26. 09:38
 1/6 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=C-Ja4xL39h8 Magyarban is ez megy csak magyarul. :D
2023. okt. 26. 10:02
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Aztat mi nem tuthassuk, neked mi miért nem jön be.
2023. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Nekem sem az ugrik be. Habár egyre tobbet veszek olyat. Nekem valahpgy nem passzol össze a drága spar és maga a budget. Valahogy arra asszociálok hogy ami a drága boltban olcsó az csak rossz lehet.

Meg ez a zöld pénztárca ikon sem arra következtet valamiért. Olyan "gagyi" szerintem az egész budget imidzs. Legalábbis én szibjektíven így értékelem.


Ettol fuggetlenul hozzam spar van kozel es nagybevasarolni nem oda jarok de ha leugrom valamiert, akkor sokszor veszek budgetet mert az az olcso es meg nem volt vele problemam

2023. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A termék megnevezése nekem sem azt sugallja, hogy jó kellene lenne, de meglepő módon egyes Budget termékek semmivel sem rosszabbak a drága társaiknál. A legutóbb azon lepődtünk meg a párommal, hogy a baba popsitörlőből a Budgetes volt az egyik legselymesebb, amit próbáltunk eddig.
2023. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Segitek..


Ott van a sparos asvanyviz. Az mondjuk ugyanaz es ugyanott palackozzak mint egy masik menobb, dragabb asvanyvizet. De a spar sajatmarkaskent rendeli es adja el olcsobban.

2023. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem is kimagasló minőségű de nem is a legalja.
2023. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!