Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Szoktatok fizetéskor bevásárol...

Szoktatok fizetéskor bevásárolni 1 hónapra előre?

Figyelt kérdés

Én megkapom a fizut, másnap a TESCO ONLINE rendelés házhoz kb. 30-35.000ft értékben húsokat, hálámat, hagymákat, tartós cuccokat..... Zöldségeket, és megtöltöm a hűtőt.

További ételre való költekezés maximum néha Gyros.

Így az embernek nem kell időt pocsékolnia a bevásárlásokra.

Előre, 1 hónapra megtervezted mikor mit fogsz enni.


Szerintem logikus, nektek?



2018. máj. 22. 07:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

Ennek a kérdésnek mi értelme?

Nagyon ügyes vagy, nesze itt egy keksz!

🍪

2018. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Kedves ügyes kérdező: Kinek mi. Nekem pl. nem egyszerre van egyben fizetésem, mert a magánvállalkozásom miatt nem egyformán van pénzem, de tartós élelmiszerekből mindig betankolok. Friss húst nem igazán, mert nem tudom épp mit kívánok meg. Egy kis sertés, egy kis hal mindig van a fagyasztóban, de elkerülhetetlen, hogy hetekig kihagyjam a vásárlást. Ma pl. belsőséget szeretnék enni, szóval el kell, hogy menjek a boltba. Hiába vásárolok be, ha a férjem épp a pacalt kívánja meg és az pont nincs a hűtőben. Ezen kívül még az sem mindegy, hogy hol laksz, mert én pl. 5 percre lakok egy nagyáruháztól, de aki pl. falun él, akkor alaposabban átgondolja, hogy mit visz haza mikor bejön a városba "nagybevásárlásra."
2018. máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
1 hónapra előre nem lehet bevásárolni.
2018. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg friss zöldséget gyümölcsöt eszünk, és kicsi a tárolási hely is, így heti egy "száraz" bevásárlás van, és egyszer megyek piacra.
2018. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem látok logikát abban, hogy a legdrágább üzletláncnál vásárolsz, de te tudod...
2018. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nincs házhozszállítás a tescóból, ezenkívül 4 felnőtt van a családban, köztük sportoló is, 35 ezer a heti bevásárlást sem fedezi.:-) Friss zöldséget, gyümölcsöt eleve nem lehet egy hónapra előre betárazni. Nekem egyébként egy bevásárlás kb. 15-20 perc, van egy app mindannyiunk telefonján, akinél valami elfogy vagy kell neki, beírja, felváltva vásárolunk be, és mindenkinél ott a lista. Én amúgy sokszor a boltban döntök, látva az aktuális választékot, árakat, hogy mit főzzek. Nem zárom be magam abba, hogy teljes havi menüt állítok össze előre, a boltban pedig nem tátogatok, toporgok döntésképtelenül.:-) Ezenkívül eleve kocsival járok, és útba esik hipermarket is, piac is. Friss tejet, kenyeret, apróságokat pedig sokszor a szomszéd kisboltban veszünk, ha amúgy van minden otthon, a fagyasztómat időről időre feltöltöm, nem kell mindennap komoly bevásárlást csinálni.
2018. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%

Mi 2-3 naponta szoktunk vásárolni mert kevés a hely és csak frisset eszünk

Hogy csinálod hogy nem veszel kb semmi kenyeret, kiflit? Tojást? Tejes dolgot?

Hogy áll el pl a paradicsom egy hónapig?

2018. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Havi menüt írok és heti bevásárlás van, szinten házhozszállítással. Egy hónapra előre nem lehet bevásárolni.
2018. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Hogy lehet úgy sütni-főzni, hogy abszolút semmilyen friss alapanyag nem kerül bele? Fujj...
2018. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a friss ételeket szeretem. Nem az egy hónapos paradicsomot vagy salátát :D

Szárazat (pl. cukor, liszt, tészta) veszek egyszerre többet, de ezeket sem fizetéskor, hanem amikor fogynak, írom egy listára és időnként elmegyek betankolni belőlük.

2018. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!