Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mi a rák értelme van a Tesco...

Mi a rák értelme van a Tesco scan&go-nak amikor 2 csokira is random ellenőrzést ad és mivel nincs üres pénztáros az önkiszolgálónál így várok 5-10 perceket mire jön valaki miközben ő és a mögöttem lévők is a pokolba kívánnak?

Figyelt kérdés
nov. 11. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Évek óta használom hetente, 2 alkalommal volt ellenőrzés. 2 terméknél egészen felesleges amúgy, de egy nagyobb bevásárlásnál igencsak felgyorsítja a fizetést, ha nem kell mindent egyesével becsippantani.
nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Mióta itt újra bevezették 3x használtam, mindannyiszor ellenőrzés volt, várni kellett. Így inkább passzolom.
nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennek abszolút nem az az értelme, hogy te mint vásárló hamarabb végezz, hanem mert 5 kasszás helyett csak 1 alkalmazottat kell fizetni. Én ebbe inkább ezt látom, mintsem a vásárló kényelmét.
nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak hiába gyors, ha egy pénztáros van mindenre, aki nem győzi.
nov. 11. 17:33
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

6


De mégegyszer: nem az a lényeg, hogy te gyorsabban végezz. Az a lényeg, hogy 1 alkalmazottat kell fizetni, 6 helyett.

nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez így igaz. Az emberek kiváltása a cél. Részemről nem is használok automata pénztárt.
nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Olyanoknak van, aki nem debil és tudja használni.
nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
Évek óta önkiszolgálónál fizetek, de csak 1x kért ellenőrzést.
nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!